Kakadu, lekarze muszą się 'asekurować' , przecież nie są wszechwiedzący.
Wierze, że wszystko się uda i Frodzio niedługo będzie brykał po ogrodzie.
Kołnierzem się nie przejmuj, szybko nauczy się 'posługiwac' nim na schodach.
Teraz już będzie tylko lepiej.:loveu: