[quote name='cavallo']Tomo, tutaj już nie ma co wysłuchiwać tego, co ma do powiewdzenia Troll. Sprawa jest pilna!!! Ciągnie sie już od dawna i ciągle jesteśmy bezsilni!!!! :-(:-(:-( W Kamieńcu wszyscy mówią, że pieseczki sobie dobrze żyją,, weterynarz, wójt, policja!!! :angryy::angryy::angryy: To trwa już za długo!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angryy::angryy::angryy: Te psy słaniją się z głodu!!!!!!!:-(:-(:-([/quote]
dokladnie
zdzam sie z toba :placz::placz::placz::placz::placz::angryy: