[quote name='Majawrc']"monia3a" nie ma sprawy, jutro postaram się coś poskrobać i prześlę brudnospis, zapewne coś od siebie dodasz i wkleisz odpowiednie fotki-wierzę w Ciebie:lol:. Zadzwonię też do Fundacji i dowiem się jak jest z finansami za Jetusia, dług za operacje i leczenie wynosił ponad 3000zł plus transport. Ja osobiście przesłałam jeszcze przed adopcją pewną sumkę za leczenie Emirka, zrobiłam też paczkę ze smakołykami(poprzez Allegro), tak czy tak jutro dowiem się szczegółów i dam znać. Proszę jednak o wyrozumiałość gdyż całkowicie zapomniałam o swoich sprawach(zdrowotnych) a to też ważna sprawa-(zabrano mi rentę 2 lata temu i walczę o jej odzyskanie):roll:[/quote]
TRANSPORTEM JUZ SIE NIE MART TO SIE ZAŁATWO ZAJMIJ SIE SOBA TWOJE SPRAWY SA NA 1 MIEJSCU I JETUS
ZA KILKA DNI SPLACIMY DŁUG I PO SPRAWIE
[SIZE=6][COLOR=red]A CZY WSZYSCY WIEDZA ZE TE WPALTY MOZNA SOBIE ODLICZYC W ROZLICZENIU ROCZNYM 1% WPALTA NA ORGANIZACJE POZYTKU PUBLICZNEGO ....EMIR TA ORGANIZACJĄ JEST !!!!![/COLOR][/SIZE]