Jump to content
Dogomania

ANETTTA

Members
  • Posts

    17387
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ANETTTA

  1. ANETTTA

    lizanie łap!

    [quote name='vetches']Anettta trochę za mało informacji podałaś, tak mogą być problemy z chodzeniem ale trudno jest się wypowiedzieć znając tak mało informacji. Jeśli masz możliwość idź do lekarza weterynarii.[/QUOTE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003205_595079377210493_1215120319_n.jpg[/IMG] wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/104076-bernardyn-i-sp%C3%B3%C5%82ka/page18[/URL] od poczatku zabrany ze schroniska waga tylko 36 kg [COLOR=#000000][INDENT][SIZE=5][B][FONT=comic sans ms]laki sie rozchorował przeżyliśmy chwile grozy !!!![/FONT][/B][/SIZE] najpierw zaczął kuleć na prawa łapkę przednią ( niedziela ) wet powiedział że to paczatek grzybicy (wtorek) przepisał jakieś cuda ale na drugi dzień łapinki tzn skóra miedzy poduchami była bardzo czerwona i laki przestał chodzić!!! w momencie stawiana go na łapki - łapki mu sie trzęsły jak galareta i zaraz sie kładł do weta niestety łaki był noszpny na rękach!!! robiliśmy test na choroby od kleszczowe naszczęście wyszedł ok (środa) pojechaliśmy do dr Stefanka do chorzowa a tam zupełnie inna diagnoza pytanie kiedy on był szczepiony ???padło pytanie a no był 10 dni temu na wirusówki i to jest najprawdopodobniej uczulenie na szczepionkę dostał lek sterydowy było to w piatek a dzisiaj skóra na łapkach stopkach juz mnie czerwone i co najważniejsze [B]musi go to mniej boleć bo Laki chodzi !!!!! mam jutro dzwonić do weta jak bedzie ok to wizyta w poniedziałek za tydzień ale my chyba mimo wszystko jutro i tak sie wybierzemy do weta a niech popatrzy na te łapki !!! cd... [/B]bylismy wczoraj wet obejrzał łapki jest ok laki chodzi to najważniejsze !! za tydzień idziemy znowu do weta i moze mu zacznie zmniejszac dawki sterydu !!! czy to w 100 % wina szczepionki tak do konca nie wiadomo po sterydzie zrobimy badania ogólne i na tarczyce moze wtedy cos sie nam wyjaśni ale oby było ok [B]a kochani wet powiedział takie zdanie ....że gdybysmy z nim tak szybko nie przyszli i nie zaczeli go leczyć to lakiego by juz nie było z nami !!! zaniemówiłam czułam że moje ciśnienie rośnie !!!! laki chodzi cały dzień z kuchni do pokoju z pokoju do kuchni i tak w kólko cały dzień !!!! łapka juz bez czerwonych plam aleeeeeeeee widzicie uszkodzenia efekt szczepionki te plamy wet powiedział ze całe poduchy moga mu zejść odpaść moze mu wychodzic płatami sierść w miejscach choroby którego z racji gęstej sierści my mogliśmy nie zauważyć [/B][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8Dl4jOHm75k/UkCjxyV-EHI/AAAAAAAAFBE/723FYpoeoGM/s640/DSCN0998.JPG[/IMG] nie chec zapeszac ale chyba sie zastopowało !!!! zapraszam na watek lakiego i mojego dragolinka TM najukochańszego najpiekniejszego najwierniejszego [/INDENT] [/COLOR]
  2. No to do roboty bazarkowej kochane kobitki cioteczki i reklamujemy małą
  3. oby szybko sie wszystko wyjaśniło !!!i mąła łatała i zdrowa by ła
  4. [quote name='Ola164']Przyszło 20zł od cioteczki Finlory :loveu:[/QUOTE] oooooooooooooooooooooo.wiem Zina wie ze na ciotki moze liczyć ?? czy jakis termin juz znany co wiadomo ??noi te koszty ?/
  5. [quote name='Ola164']Cudnie, wszytko się przyda! :) 100zł już doszło, wrzucam na pierwszą stronę! :)[/QUOTE] dzięeeeeeeeeeeeeeeki
  6. ładne tylko co to za zycie w schroniku ogłaszacie te psiaki
  7. [quote name='ewu']Przygotowałam fanty ale mam pytanie czy ciuszki też mogą być?[/QUOTE] wszystko może być !!!!
  8. chora łapka efekt uboczny szczepionki !!! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8Dl4jOHm75k/UkCjxyV-EHI/AAAAAAAAFBE/723FYpoeoGM/s640/DSCN0998.JPG[/IMG] tak to wyglada teraz !
  9. [quote name='marta-t']Zina ma wydarzenie na fb. Wklejam link : [URL]https://www.facebook.com/events/1418676275010815/[/URL]. Dziękujemy wszystkim, którzy przejęli się losem Ziny. Mamy nadzieję, że nasze wspólne starania zaowocują szansa na normalne funkcjonowanie psiny.[/QUOTE] reklamujcie podbnoście udostepniajcie
  10. [quote name='Ola164']Wiesia1959 przelała dla Ziny 100zł! Ślicznie dziękujemy, jak tylko dojdzie to uaktualnię pierwszą stronę :)[/QUOTE] dziekujemy Zina dziekuje !!!
  11. a co z reszta psiaków
  12. [quote name='ANETTTA'][SIZE=6]1 BAZAREK KOMPUTER [/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247338-KOMPUTER-na-pomoc-w-operacji-bernardynki-ZINY-koniec-28-wrzesnia-godz-0-00?p=21340364#post21340364[/URL] PODRZUCAĆ ZAPRASZAC PLISSSSSSSSSSSSSSSS[/QUOTE] podrzucaj plis
  13. a czy ona ma wydarzenie na fb ??? moze trzeba jej załozyć wydarzenie i podac nr konta inf itd
  14. [COLOR=#000000][INDENT]KOMPUTER POMÓZMY SUNI [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JAUEuZw6vqs/Ujnm0fGVMQI/AAAAAAAADhE/EyQdxd50KpY/s512/rtg.jpg[/IMG] PODRZUĆ ZAPRASZAM ...[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247338-KOMPUTER-na-pomoc-w-operacji-bernardynki-ZINY-koniec-28-wrzesnia-godz-0-00?p=21340364#post21340364"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21340364[/URL][/INDENT] [/COLOR]
  15. [COLOR=#000000][INDENT]KOMPUTER POMÓZMY SUNI [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JAUEuZw6vqs/Ujnm0fGVMQI/AAAAAAAADhE/EyQdxd50KpY/s512/rtg.jpg[/IMG] PODRZUĆ ZAPRASZAM ...[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247338-KOMPUTER-na-pomoc-w-operacji-bernardynki-ZINY-koniec-28-wrzesnia-godz-0-00?p=21340364#post21340364"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21340364[/URL][/INDENT] [/COLOR]
  16. [SIZE=6]1 BAZAREK KOMPUTER [/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247338-KOMPUTER-na-pomoc-w-operacji-bernardynki-ZINY-koniec-28-wrzesnia-godz-0-00?p=21340364#post21340364[/URL] PODRZUCAĆ ZAPRASZAC PLISSSSSSSSSSSSSSSS
  17. [quote name='MALWA']A kiedy została adoptowana, i gdzie trafiła ( co to za rodzina, jakie miasto/województwo ) ?[/QUOTE] nie wiem nie umie odszukac inf musisz pytac u zródła
  18. [quote name='piechcia15']kurcze zapomniałam, że Lusia ma wątek, bo słyszałam właśnie o tej cudownej nowinie:) i ponoć nawet jest grzeczna :)[/QUOTE] no widzisz to wiecej tych zapominalskich
  19. [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=609954579056306&set=a.155550271163408.42945.100001253087670&type=1&theater[/URL] zróbcie mu prosze ogłoszenia czy ten namiar tek to ejst na schronisko czy na wolontariusza ??
  20. [quote name='ANETTTA'][IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/541838_3481073162892_839864757_n.jpg[/IMG] [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3481073162892&set=gm.670201169658435&type=1&theater[/URL] CUDOWNA FUNDACJA URATOWAŁA SUNIE POMÓZMY JEJ TERAZ [URL="https://www.facebook.com/events/170002219855758/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular"][IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/s403x403/995473_599200700121480_1813533291_n.jpg[/IMG] [/URL][URL="https://www.facebook.com/events/170002219855758/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular"]MAŁYMI KROCZKAMI DO CELU ♥ Pięknie prosimy o zagłosowanie na Fundacje Emir w konkursie KRAKVET ♥ Pomóżcie napełnić psie miseczki ♥[/URL] 15 września o 19:15 [URL="https://www.facebook.com/pages/Fundacja-dla-Ratowania-Zwierząt-Bezdomnych-Emir/166263900092602"]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "Emir"[/URL] w mieście [URL="https://www.facebook.com/pages/Oddział/106311116072362"]Oddział[/URL] Weźmiesz udział[/QUOTE] miło popatrzec jak lalka sie relaksuje !!!
×
×
  • Create New...