[quote name='Ania+Milva i Ulver']Wczoraj dzwonił do mnie nowy właściciel,że może dostanie urlop od piatku to by sam po nią przyjechał.Bo miałby wolne do 1 wrzesnia i chciałby sie z nią zapoznac jak jest okazaja:)
Kora trafisz do super domku!!!!!!!!!!![/quote]
byloby super Korunia wkoncu mialaby swojego pana :multi: :multi: :multi: :multi: