Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. No to miałaś niespodziankę, nie zazdroszczę sprzątania...:shake:
  2. One chyba intuicyjnie wyczuły, że wybierasz się w świat i postanowiły skutecznie Ci to uniemożliwić :evil_lol: Ale Hektorek to już przesadził, bo mogło się to dla niego źle skończyć :shake: Boniś też przeholował, na szczęście i tym razem się udało :)
  3. Pamiętam o Tobie, Bugisiu [*]
  4. Ale miał cel :-o Chyba na niucha, bo oczka przecież "kosza" nie widziały :-o
  5. Marto, niemal każdy z nas tak reaguje na śmierć kogoś najbliższego - czy to człowieka, czy zwierzęcia - że można było zrobić coś więcej, postąpić inaczej, że gdyby się wiedziało, gdyby się przewidziało...i obwinianiu się nie ma końca. A to jest najczęściej jakiś cholerny zbieg okoliczności, splot zdarzeń, jakby jakiś w góry nakreślony scenariusz, który zmierza nieuchronnie w jednym tylko kierunku, i jedno tylko ma zakończenie.
  6. Oby się upiekło! Bo na chorowanie, przy tej gromadce, nie ma warunków :shake:
  7. Bugisiu, wierzyłam, że się znajdziesz, jednak Anioł Śmierci był szybszy :( :( :( Śpij spokojnie maleńki [*] [*] [*] Marto, przytulam Cię mocno :calus:
  8. Boniś to spryciarz, wie jak o siebie zadbać i podporządkować cały świat ;) Lunka - ta to potrafi człowieka rozbroić :)
  9. Ojej, a to zmartwienie :( Ten las ciągnie się daleko? Jeżeli nie, to w którymś miejscu musi wyjść na drogę, a wtedy szansa na odnalezienie uciekiniera rośnie. Bardzo Ci współczuję Marto, wiem co przeżywasz.
  10. Toż to niemal thriller, na szczęście z happy endem!
  11. San sobie kupił, sam niósł i sam zjadł :)
  12. Naklikałaś się, owszem, ale miło było poczytać :)
  13. Bardzo lubię te Twoje opowieści :) :) :)
  14. Pamiętam o Was wszystkie moje kochane zwierzęta - odchodzicie zawsze za wcześnie...:candle::candle::candle:
  15. [quote name='wisela1']Pada śnieg ! Pada śnieg ! Pada śnieg !!! Hurrra....!!!![/QUOTE] A w Krakowie pada deszcz i jest 6 stopni na plusie
  16. Jak się zrobi zimno, to już nie będą ją tak kusić nocne wycieczki. Lusia powinna właściwie dzwonić (tzn. miauczeć) do drzwi, jak wraca późno w nocy - "portier" też musi się kiedyś wyspać ;)
  17. Cały czas jakieś "atrakcje", na nudę w tym towarzystwie w żadnym razie narzekać nie można :shake:
  18. Co do Rudzika, to myślisz, że to silne uderzenie w główkę spowodowało też jakieś zmiany w mózgu, co by tłumaczyło jego obecne zachowanie?
  19. Nie ma co, zdolne masz pieski ;)
  20. [quote name='wisela1']Jest źle, a właściwie bardzo źle.......[/QUOTE] Niedobrze...:(
  21. [quote name='wisela1']Mielismy dobry dzionek... Oby jutro była powtórka...[/QUOTE] Życzę tego serdecznie :loveu:
  22. I cóż tu napisać, można tylko dalej kciuki trzymać :thumbs:
×
×
  • Create New...