Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Kofik pilnie poszukuje innego DT, przynajmniej na miesiąc, a najlepiej DS. Od 1 października nie ma się gdzie podziać
  2. Bardzo smutno Musiu [*], bądź szczęśliwa tam, za TM, jak byłaś szczęśliwa tutaj przez ostatnie dwa lata.
  3. To nie Perełka nie dogaduje się z kocurkiem rezydentem, to on jej nie zaakceptował. I tak jak twierdzi wetka, stres wywołał u niego chorobę. Pani zdążyła się już zakochać w kotce, a ona - zadomowić, ale ze względu na swojego kocurka będzie musiała oddać Perełkę Z innych wiadomości, to DT Rysia przekształcił się w DS Rysia. Z jednej strony to dobra wiadomość, bo nie trzeba już szukać domu stałego dla kotka, ale z drugiej strony, to utrata domu tymczasowego, chociaż nie wiadomo, czy dziewczyna wzięłaby następnego kotka.
  4. Zaglądam do Amberka
  5. On nie lubi, okazał się małym agresorem, ale kotka rezydentka też nie życzy sobie intruza we własnym domu i jest wojna Oba kotki powinny być jedynakami.
  6. Dziewczyna kończy studia i wyjeżdża z Krakowa. Nie wiadomo jaki jest do innych kotów, bo w DT jest sam.
  7. Jest ogromny problem z Julkiem. Sytuacja się zmieniła - DT ma nie do końca czerwca, tylko do 15 czerwca. A tu nikt o niego nie pyta. Ma ogłoszenia na Kraków i Katowice, jest w kilku miejscach na FB, i cisza. Zefirek jest zarezerwowany, więc każdemu, kto o niego pyta proponuję Julka, ale bez rezultatu Co z nim będzie???
  8. Julek jest na tymczasie w Krakowie, niestety dom ma tylko do końca czerwca, bo dziewczyna kończy studia i wyjeżdża. A tu już po połowie maja i nikt nie dzwoni w jego sprawie. Próbuję znaleźć mu przynajmniej inny DT, ale teraz ludzie bardziej myślą o wakacjach niż o przygarnięciu jakiegoś zwierzaka
  9. Dlatego właśnie napisałam poprzednio, że to niekoniecznie musi być świerzb. Był przypadek kotka, u którego dopiero po szczegółowych badaniach rozpoznano gronkowca. Ale co by to nie było, to wiąże się z zakraplaniem i czyszczeniem uszu, a to u dzikiego kotka można robić tylko w lecznicy.
  10. A może to wcale nie jest świerzb? Może być gronkowiec złocisty albo jakieś chroniczne zapalenie ucha. Trudno zdiagnozować kotka na odległość. Najlepiej byłoby go złapać - może wejdzie do klatki-łapki? - i zawieźć do lecznicy.
  11. Wczoraj do swoich domów w Krakowie pojechały dwa kotki - Melisa i Jerzyk. Państwo Melisy sami przyjechali po kotkę i zabrali też Jerzyka Powodzenia kotki!!!
  12. I dalej nie mają szczęścia, państwo zrezygnowali...Są wprawdzie telefony w sprawie Brawurki, ale to nie takie domy, jakie byśmy chciały
  13. Oby udało się, na tyle na ile to możliwe, doprowadzić kotka do takiego stanu, żeby mógł jakoś funkcjonować. Strasznie go żal, taką krzywdę ktoś mu zrobił
×
×
  • Create New...