[quote name='Agata-Poznań']Diano79- powiedz mi kochana,ile Ty masz lat?
Nie rozumiesz,że nie można przeskoczyć niektórych przepisów w schronisku!!!!!-przynajmniej w tym.
Musimy czekać cierpliwie i proszę nie mieszaj za dużo na wątku,ponieważ wszystko popsujesz.
Osobiście zajmuję się sprawą Kory,więc nie musisz się martwić;)
A domek,o którym piszesz nie jest jeszcze sprawdzony(rozmawiałam z Rybc!ą) i nie ma nikogo kto może to uczynić...
Jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to napisz do mnie PW.[/quote]
to ile mam lat nie powinno Cię obchodzić, pełnoletnia jestem ;)
cieszę się, że ktoś sie sprawą zajmuje bo miałam wrażenie, że poza tym, że siedzieć będzie w schronie 3 tygodnie nik się nią już nie zajmuje
a domek myslałam, że jest gotowy na jej przyjęcie tak jak Rybcia pisała ale widzę, że to też nic pewnego :shake: