Jump to content
Dogomania

diana79

Members
  • Posts

    11465
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by diana79

  1. [quote name='MonikaP']Diana, po co piszesz takie dziwne rzeczy? Co to znaczy siłą wyciągnęła? Jeśli pies trafił do schronu, musi przejść kwarantannę, nie mamy na to wpływu. A co proponujesz - przejść w nocy przez mur i ją ukraść?[/quote] "siłą wyciągnąć" napisałam oczywiście w przenośni, można przecież porozmawiać, przekonać, uprosić, wykłócić, nekać telefonami i wizytami w schronie, poprosić kogoś o pomoc w wyciągnięciu psa lub nie wiem co jeszcze aby pies niepotrzebnie tyle czasu w schronie nie siedział skoro jest dla niego dom od zaraz, przecież to nie jest anonimowy pies, którego nikt nie zna, wiele osób się nim interosowało i nadal interesuje, zna jego historię, którą mozna przedstawić w schronisku i przynajmniej próbować różnymi sposobami jakoś go z tamtąd wyciągnąć :-(
  2. jak ja bym miała ją zaadoptować to bym ją choćby siłą wyciągnęła ze schroniska :angryy: dlaczego ona jeszcze tyle musi cierpieć jak czeka na nią dom :placz: nierozumiem tego :shake:
  3. cudowne wieści :loveu::multi: Tipi nareszcie w swoim domku :Cool!::Cool!::Cool!:
  4. ale poprawa :multi: Sabunia jest przepiękna :loveu:
  5. czy ona naprawdę musi tyle czasu siedzieć w schronie? :-( nie można ją jakoś wyciągnąć, opowiedzieć jaka była jej historia, że była w drodze do domu tylko najpierw trafiła do nieodpowiedniego a teraz czeka na nią prawdziwy odpowiedzialny dom, który zajmie się jej sterylizacją, zaopiekuje się nią? i oni będa mieli kłopot z głowy i Karunia nie będzie musiała siedzieć tyle czasu w takim miejscu i to jeszcze po sterylce :shake:
  6. niby tylu jest chętnych na Tipi a ona w schronie i nadal nic nie wiadomo :-(
  7. taka ślicznotka :loveu: a domku nadal brak :-(
  8. to dla urozmaicenia ktoś na d :evil_lol: ja też w Katowicach porozwieszałam plakaty Miska :lol: mam nadzieję, że niebawem znajdzie domek :lol:
  9. i jeszcze raz do góry :multi:
  10. trzymam kciulki za domek Bandosika :thumbs::thumbs::thumbs::multi:
  11. trzymam kciuki na domek dla Sabuni :thumbs::thumbs::thumbs:
  12. dobry wieczór księżniczko :loveu:
  13. oby się udało :lol: trzymam kciuki :thumbs::thumbs::thumbs:
  14. napewno taki domek znajdzie :lol:
  15. wysyłam smsy :lol: i namawiam nastepnych ;)
  16. Biedna sunia :placz: ale co z jej dotychczasowymi właścicielami? nagle jej się pozbyli?:angryy: nie ma z nimi kontaktu? :shake:
  17. jaknajbardziej podziel :multi: o tym samym własnie sobie myślałam ;)
  18. poranny spacerek na pierwszą :lol:
  19. Misiek sie pokazuje na pierwszej :lol:
  20. irysku czy karma wczoraj dotarła? co tu taka cisza na wątku? :shake:
  21. ale przemiana :crazyeye::multi: jest prześliczny :loveu:
  22. ona jest przesłodka :loveu: szybko pewnie znajdzie odpowiedzialny domek :lol:
  23. mocno trzymamy kciuki :thumbs::thumbs::thumbs:
  24. pokazujemy się :lol:
×
×
  • Create New...