ja też deklaruję miesięcznie 10zł, tylko mam prośbę jakbym zapomniała wpłacić bo mam masę bazarków i innych rzeczy na głowie to prosze o przypomnienie, postaram się oczywiście nie zapomnieć ;)
ale ona jest piękna :loveu: i tak jej się poszczęściło z tym domkiem, lepszego chyba nie mogła sobie wymarzyć :multi: wspaniałe zakończenie :Cool!::Cool!::Cool!:
tworzywo sztuczne odpada :shake: najlepsza jest bawełna i takich będę szukać :lol: biedna sunia jest taka dzielna :lol:
[B]JoSi podziwiam bardzo Twoje poświęcenie dla niej :loveu:[/B]
p.s. aukcja kończy się za tydzien i jak wygram śpiochy to potem poprosze o adres do wysyłki
to super, że mogą być, cały czas też szukam takich śpiochów w ciucholandach ale jakos nie mogę dostać, a mam jeszcze pytanie czy np. z weluru też mogą być? bo wydaje mi się, że może jej być za ciepło w takich? choć może by się tak nie rozciągały
chciałabym przelać pieniążki na sunię które uzbierały się z bazarku tylko mam pytanie na jakie konto?
czy takie jak poprzednio czy na nowe:
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#800000]"Fundacja Pro Animals - Na Pomoc Zwierzętom"
ul. Żeromskiego 6, 32-500 Chrzanów[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#800000]PKO BP SA. Nr konta
24 1020 2384 0000 9502 0095 0717 [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
zapraszam na bazarek dla Harbutowic gdzie wszystkie cudeńka wykonała własnoręcznie taks :loveu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9272060#post9272060[/url]
i proszę o podnoszenie :lol:
zapraszamy z taks na bazarek kubraczkowy z którego połowa dochodu będzie przeznaczona na psy z Kielc :lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=84331[/URL]