"Drgawki" podczas snu , powarkiwania, poszczekiwania to ZUPEŁNIE NORMALNE. To jest [U]taka faza snu[/U] , w której występują właśnie takie reakcje i [U]to nie ma nic wspólnego z agresją . [/U]Natomiast to co opisujesz też nie wydaje mi się być zapowiedzią agresji. Raczej jest to chyba niepokój psiaka ,który jest senny a nie czuje się całkiem bezpiecznie w nowym miejscu. Takie powarkiwanie na wszelki wypadek. ( "chce mi się spać więc zapamiętajcie, że jestem groźny i nie róbcie mi nic złego jak całkiem zasnę") Myślę ,że możesz być całkiem spokojny o siostrę.