Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. oj nie dobrze, trzymam kciuki, przecież szczęście jest tak niedaleko, nie może teraz uciec.Kruszynko walcz o siebie.
  2. Milady odezwij się proszę jak będziesz mogła. Czy ktoś o Seda pytał??
  3. trzymam się jakoś, czosnek pomaga :) agnieszka Co wiesz może czy buda była rano jak otwierali schronisko??
  4. dalej nic w sprawie transportu??:( ja już dzwoniłam do tych co mogłam i nie mogę pomóc:(
  5. popytam o wszystko, ale do schronu jadę w niedzielę, poniważ zawsze w sobotę pracuję do 14 tej.Agnieszka Co nie wiem czy wniosek był błędny. W schronisku czasami w weekendy zostają pracownicy dłużej, nawet do 16tej.
  6. nie dla nas absolutnie, mnie dopadła grypa w dodatku.
  7. Słuchajcie, na zdjęcia z kolegą jestem umówiona. Ale po przemyśleniu sprawy na spacer z Maxiem raczej sie nie wybiorę. Ja mam 158 cm wzrostu i ważę 47 kilogramów a to jest olbrzymi pies, którego nie znam. Gdyby mnie zechciał pociągnąć to koniec. :( No chyba, że ktoś służy pomocą?? Z mniejszym psiakiem nie ma problemu.:)
  8. to super , bo znajomi,którym przedstawiałąm problem nie wiedzą co z tym zrobić, pozrdrawiam i witam na naszym wątku.
  9. Alfa 1 przykro mi, że masz ten sam problem ale przynajmniej wiem, że to nie tylko mój komputer.:(
  10. myślę, że historia Seda może tylko pomóc!!!! Milady proszę podaj tym ludziom linki. może to zadecyduje, może pomyślą, że on najbardziej potrzebuje pomocy.
  11. :diabloti: powiedzcie o co chodzi, kto się zna na komputerach, bo mnie nerwy biorą.ilekroć wchodzę na dogomanię w pracy wszystko jest ok. ale jeśli wejdę w domu, to mój komputer pokazuje bzdury że nie ma postów w moich wątkach i nie pokazuje mi nawet postów, które sama pisałam w pracy. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: on się zatrzymuje na dowolnym poście , każdego dnia innym ale każdego dnia wstecz a nie do przodu. kto mi to wyjaśni.??
  12. jutro po południu spacerek jak najbardziej aktualny
  13. wiem, wiem z dziećmi raczej małoprawdopodobne zrobienie próby, zresztą jak podchodzi się do jego boksu to szczeka i skacze po siatce a takie zachowanie dużego psa może dziecko wystraszyć.podobno na tym dworcu gdzie go znaleziono to on siedział kilka godzin:( jeśli chodzi o zdjęcia to planuję zabrać kolegę który ma dobry aparat i zna się na fotografowaniu.:)
  14. spotkamy się , spokojnie, a co się stało pieskowi??
  15. tylko,że w schronie też mi niewiele powiedzieli :( jak chcesz go wystawić to zadzwonię do pani kierownik po informacje
  16. ja już o to pytałam, zgadzają się na alegro jego i innych psów. jeżeli ktoś chce się zająć wystawieniem Maxa to proszę aby to zrobił. Ja planuję pojechać tam z aparatem i zrobić to samo dla innych psów.
  17. wysłać Kruszynkę do nowego domu jak najszybciej, przyzwyczai się pani i będzie lepiej znosić trudy operacji.:)
  18. Dlatego,że łatwiej przyjąć,że ma dobry ciepły domek i ktoś ją mocno kocha.
  19. Słuchajcie Kruszynka, której baner zawsze mam pod swoimi tekstami będzie miałą nowy dom!!!!!! DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ!! Agnieszka Co zobacz proszę na Maxa i powiedz pani kierownik ,że SONIA nieaktualna :( nie róbmy jej nadzieji. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35606"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3456/kruszynkaai2.jpg[/IMG][/URL]
  20. :evil_lol: Max jutro odwiedziny Agnieszki, umyj się ładnie :cool3:
  21. :multi: KOMU KOMU TAKA PIĘKNA PSIUNIA BĘDZIE UMILAĆ ŻYCIE!! ZGŁASZAĆ SIĘ !!
  22. to wielki wielki dzień, cieszę się dajcie znać jak najszybciej co się udało załatwić. DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ!!
  23. :multi: pozdrawiam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35606"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3456/kruszynkaai2.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...