wiem Aga wiem ale jeśli możesz kontaktować się z panem i prosić o jakieś zdjęcia w nowym domu to będzie fajnie. Masz jego maila więc mozna delikatnie poprosić, jesteśmy wszystkie ciekawe a Maksowi życzymy jak najlepiej!
mnie zastanowiło wszystko bo jestem podejrzliwa, sama proponowałam kierowniczce,żę dom sprawdze ale nie chciała. Może aga zagada o to samo ?? wypytywałam o adres ale się nic nie dowiedziałam .Aga masz tel do tego gościa?? albo mail?? możę mozna się z nim umówić na rozmowę.
Ania B a czy Ty coś podejrzewasz??proszę o wiadomość .
Ogromne podziękowania dla Agnieszki Co, Aga pani kierownik była bardzo szczęśliwa. Dziękowała bardzo i długo a wszystko się Tobie należy więc powtarzam. Dzięki za nagłośnienie, aukcję i opiekę duchową nad Maksem. !!!!
Aga życzę dalszych sukcesów!!!!
ok to super, że jest kilka chętnych do rozwieszania, trzeba jej jeszcze wydrukować , Aga mówiłaś żę jest jakiś wzór. Gdzie coś takiego można zobaczyć??
Maks pojechał do domku, zaakceptował dzieci, suczke rotwalilera i...... kota!!
Maks jest wykastrowany, nie bójmy się, Państwo chcą się jeszcze zastanowić nad amstafka.!!!!
Aga ja z plakatami odpadam, narazie przynajmniej. komp w domu ma padnięty procesor a po pracy pilnuje dziecka kuzynce i śpie u niej więc ten tydz odpadam.przykro mi:(