ja też mam zastrzeżenia do strony, porozmawiam z kierowniczką o tym, niestety ona nie ma internetu więc pewnie ktoś to robi za nią i nawet tego nie może obejrzeć. Poproszę ,żeby było więcej psiaków na adopcjach i krótkie opisy.
Misiu może Ty juz nie będziesz musiał tam mieć swojego zdjęcia wklejonego?? życzę Ci z całego serca.