Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. dzięki Basiu że też ogŁosiŁaś Liska :) teraz musi się udać , ma tyle ogŁoszeń !!!
  2. Tak bym chciaŁa żeby czas byŁ dla niego Łaskawy ... choć jeden krok na przód...choć malutki ... Dlaczego jest gorzej :( dlaczego ??
  3. Max oddychaj proszę !
  4. Dobranoc piesku ! Ja jem obiad i zagladam na wątki ;)
  5. Czy ktoś zna osobę o nicku [B]Kya[/B] ?? PÓŁtora miesiąca temu wygraŁa u mnie gadżety na bazarku ,dostaŁa Pw i od tej pory nie byŁo jej na dogo....
  6. Gdzie jest konto koci świat?? rozliczyam się dzisiaj z lecznicą i chciaŁabym wpacić pieniążki.
  7. Elżbietka w sobote rano jest jeden wolny termin i możemy go zająć, potem dopiero w przyszŁym tygodniu. MówiŁam o Szkutku i Pudlu.
  8. Max może odejśc w każdej chwili. :( niestety jego stan jest bardzo poważny :( ByŁam dziś u nigo 2 razy. Niestety wyniki badania w kierunku ponosówkowym będą dopiero w piątek. Jest maŁoprawdopodobne że w piątek Max będzie wśród nas. Nie mogę się z tym pogodzić :( Jest niby niedostępny ale jak zaczynam gŁaskać go po gŁowie i przytulać to stoi tak dŁugo jak to robię. DostaŁ kolejne kroplówki. Niestety mimo tego stan jest coraz gorszy i Max ma coraz mniej siŁ.
  9. Guziczek chyba jeszcze nie. Ale ciachną go na 100%. Więc pisz że jest.
  10. z 3 CUDACZKÓW ???
  11. [quote name='basia bonnie']A nowy kolega z boksu nie dał się wyciągnąć na spacer.. siedzial skulony przy budzie i warczał :([/QUOTE] Może za tydzień się uda ;) starszna z niego Malizna :) nazwaŁam go Malczik ;) co Ty na to?? jest nowy musi się do nas przyzwyczaić.
  12. Fajny się z niego zrobiŁ piesek :) powolutku powolutku Jasiek nabiera odwagi :)
  13. W niedzielę Aster poszŁa na dŁugi spacer ;) szoook , Miodzio co prawda panikowaŁ kiedy weszam do boksu...normalnie zwiaŁ do budy ;) ale myślę że byŁo to spowodowane większą ilością ludzi w schronie.
  14. Niestety sytuacja mnie przerasta... :(
  15. Waga myślę max 7-8 kg maŁy sięga Łydki. Ma 6 lat, zaczipowany i zaszczepiony. Energiczny, towarzyski, otwarty, ufny w stosunku do ludzi, przyjacielski, perszing ;) pies który chętnie biega i się bawi. Uwielbia bieganie za piŁeczką, przeciąganie, tarmoszenie np ręcznika ;)
  16. Fajny banerek :) super ale po Twoim Pw nie miaŁam pojęcia o jakiego pieska chodzi, zapomniaŁaś napisać ;) dobrze że Bąbel jest moim faworytem :)
  17. Tak jak mówisz zawsze coś, to bardzo dużo mieć świadomość że nie jest się samej z problemem.
  18. Tiger - ma 9 miesięcy, oddany przez staruszke ponieważ nie dawała sobie z nim rady. [COLOR=red][B]To jest HIENEK [/B][/COLOR] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/4280/15562822ej8.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/248/11zg3.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]To jest sunia która ma swoje imię , jej wŁaścicielką byŁa sąsiadka schroniska więc myślę żę nie potrzeba jej zmieniać imienia. Na pewno będzie jej miŁo jesli będziemy ją nazywać tak jak przez cae życie do niej mówiono.[/B][/COLOR]
  20. Pilnie potrzebne jest wsparcie dla Maxa !!! Nie poradzę sobie sama. Każdy dzień w lecznicy kosztuje, do tego jedzenie , leki i badania. Dziś krew Maxa pojechaŁa do sprawdzenia pod kątem nosówki. Podejrzewane są zmiany neurologiczne spowodowane przebytą nosówką. Koszt takiego badania to ponad 100zŁ . Z pustego i Salomon nie naleje :( Czy ktoś mógŁby w jakikolwiek sposób pomoc??
  21. Dziś jest ogromna poprawa . Przed poŁudniem wybraliśmy się na powolny spacer. ByŁa normalna kupka i sikanko ;) zauważyam że zwraca uwagę na inne psy , boi się i podkula ogon kiedy na niego szczekają , jeśli przechodzą obojetnie on również zachowuje się spokojnie. Wyniki krwi są ok, jak na jego stan to można powiedzieć że super. Powinien się jednak wzmocnić. Dostaje często ale maŁe porcje które chętnie zjada. Wieczorem byŁam z nim na kolejnym krótkim spacerku. A później go wykąpaŁam. Bardzo się baŁ i caŁy czas otrzepywaŁ ;) możecie sobie wyobrazić jak wyglądaŁam :) w każdym razie jest teraz umyty i najedzony dostaŁ na kolację pÓŁ puszki którą pochŁonąŁ. Na koniec się przytuliŁ. A teraz mam nadzieję że śpi... ;) Do jutra piesku.
×
×
  • Create New...