Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Przepraszam dopiero teraz od niego wróciŁam. Przed poŁudniem jak byŁam to spaŁ więc go nie budziŁam poza tym padaŁo. Teraz jak przyszŁam też spaŁ ale gdy się obudziŁ wstaŁ i poszliśmy na spacer :) i byŁo oczywiście przytulanie :)a potem zaspokajanie ogromnego apetytu :) szkoda że nie widać jeszcze że tyje :( ale po kąpieli futerko przynajmniej się bŁyszczy.
-
[COLOR=red][B]Jutro będę wiedzieć czy na 100% ale jest termin sobotni na 9tą rano , jeden facet się zastanawia jeśli wypadnie możemy wejść na jego miejsce. Czy ktoś przywiózŁby pieska i poświęciŁ 1 godzinę na trzymanie u fryzjera??[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Jeśli sobota nie wypali będę zaŁatwiać inny termin ale muszę wiedzieć czy jest ktoś zdecydowany na 9tą ?[/B][/COLOR]
-
Nowy bazarek z dmuchanymi piŁkami i tuszami do rzęs: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114456[/URL]
-
Nowy bazarek z dmuchanymi piŁkami i tuszami do rzęs: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114456[/URL]
-
Nowy bazarek z dmuchanymi piŁkami i tuszami do rzęs: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114456
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Nowy bazarek z dmuchanymi piŁkami i tuszami do rzęs: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114456[/URL] -
Mnie też zaraz jak go dojrzaŁam w kojcu, ma to coś ... ;) niestety jest nadal sam :( i nadal smutny :( tylko w niedzielę ogonek chodzi z radości!
-
Czy ja dobrze widzę ?? Bawi się z dziećmi , chodzi bez smyczy, ten pies co podobno ucieka?? przechodzi przez pŁot?? Warto czekać :) karusiap w kim Ty się teraz zakochasz??
-
Aha wymacaam mu powiększony migdaŁ, jeden jest naprawdę duży.
-
Max się nie poddaje !!! Przed poŁudniem byŁ ze mną na spacerku. TrzymaŁ pion!!! Wczoraj nie dość że się zataczaŁ to jeszcze miaŁ przechyŁ w jedną stronę :( Poprzytulaliśmy się :) nikt mi nie powie że nie sprawia mu to przyjemności. Dziś jest w formie :) tak się rozkręciŁ chodzeniem, a jak zacznie i wpadnie w trans to nie może się zatrzymać więc nie można mu byŁo zaŁączyć kroplówki, chodziŁ i chodziŁ. A jak się zmęczyŁ to poŁożyŁ gŁowę na kozetce żeby sobie podtrzymać i zamknąŁ oczka ;) a nÓżkami staŁ na ziemi , uginaŁy mu się ale twardo prostowaŁ. PośmiaŁam się :) Jest taki kochany. O 19 jak przyszam drugi raz spaŁ smacznie więc go nie budziaŁam. Jutro kolejny spacer, mam nadzieję że będą też wyniki.
-
Do 9 lipca Bella musi się wyprowadzić z tego miejsca gdzie teraz jest.
-
Max żyje !!!!! Będę u niego przed 12tą !
-
Już nowy dzień ... mam nadzieję że przeżyŁ tę noc, lecznica jeszcze nieczynna a ja juz nie mogę wysiedzieć :(
-
Basia dziękuję za banerek !!!!