Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Asiaczek'][B]M&S[/B] - alez skąd, nie wystarczy! Bo teraz musze znowu walczyć o każde CWC i zbierac "punkty... Pzdr.[/quote] ....przepraszam, czy ja o czymś nie wiem..:razz:.:mad: A.
  2. [quote name='bonsai_88'] [B]Maks[/B] aż tak mnie nie lubisz :placz:... Chcesz, żebym sobie w łeb strzeliła? To mi grozi jak będę miała jeszcze jednego psa takiego jak Birma :shake:... bo wstyd się przyznać - młoda pocięła [na szczęście lekko] ostatnio amstaffkę :oops:. Że o flatce sprzed paru tygodni nie wspomnę... a wiecie co w tym jest najlepsze? Jeszcze NIGDY Birma nie pogryzła psa będąc bez smyczy oraz tylko jeden raz sama zaatakowała [na szczęście wtedy jedyną pogryzioną byłam ja :evil_lol:] - te wszystki walki to wina nieodpowiedzialnych właścicieli puszczających swoje psy bez smyczy :angryy:. Zwłaszcza właściciel Belli [flatki] mnie wkurza - puszcza swoja sukę bez smyczy, mimo że Bella już parę razy zaatakowała Birmę i już parę razy została przez Birmę pogryziona :angryy:...[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: aż taka zagwa z niej, a wygląd ma taki niewinny, subtelna bużka, sama słodycz. A co do ludzi puszczających psy luzem, albo psów wychodzących z posesji i szwędających się samopas całymi dniami....to strzelałabym do nich:angryy::angryy::angryy: A. ps. lubię Cię i dobrze Ci życzę:p
  3. [quote name='Agmarek'][B]Maks i Spark [/B]to co ci Twoi sąsiedzi tam robią że tak głośno? Czyżby jakieś ekscesy nocne? :razz: Zrób dziurę w ścianie i kamerę wstaw. Wrzuci się na YouTube to od razu przycichną :evil_lol:[/quote] O, mój sąsiad ogląda mecze, więc ja już nie muszę:evil_lol:, ma wnuczka:diabloti:, nie znoszę bachorów, tak rozdartego, że ludzkie pojęcie przechodzi, drze sie jak wstaje, w ciągu dnia i jak się kąpie i idzie spać:angryy::mad:....cudne maleństwo. I jak sąsiad przemawia czule do swoich suk...też słyszę:p A.
  4. [quote name='Asiaczek']Hm, dzisiaj znowu znalazłam takie oto przesyłki z skrzynce... [url]http://img36.imageshack.us/img36/4193/resizeoferkamchhun.jpg[/url] [url]http://img36.imageshack.us/img36/3741/resizeofelkachhun.jpg[/url] Fajne takie niespodzianki, prawda?:lol::multi: Pzdr.[/quote] GRATULACJE!!!! ..ale już wystarczy tego chwalenia:razz: przynajmniej na jakiś czas;) A.
  5. [quote name='Błyskotka']Trzymam kciuki :kciuki: .[/quote] Dzięki, przydadzą się na pewno;) [quote name='Asiaczek']Nieee, Wahzirka i Erkę będzie pokazywac Agasia! Pzdr. [/quote] [COLOR=darkred]Asiu, to nie jest stanowczo zbyt długie[/COLOR]:razz: [quote name='deer_1987']My tez kciuki trzymamy! [/quote] Dziękujemy, dziękujemy trzymaj moooocno:cool3: A.
  6. [quote name='graphi']... laptop wczoraj poleciał ze stoła. :angryy: Jest szansa, że wróci. A wraz z nim fotki i takie tam... :)[/quote] ...uuuu, jak przykro:shake: trzeba go szybko wyleczyć;) A.
  7. A cóż to za haszczak na tuszyńskich włościach? A.
  8. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Witam :) Wasima czuje się dobrze :). Dzisiaj wieczorem kąpiel :p. Jest pochmurno i jak będzie padać to całe kąpanie będzie na darmo :placz:. Jestem bardzo ciekawa jak będzie z organizacją w Bytomiu :roll:. Numerków nie przysyłają i będzie gigantyczna kolejka w sekretariacie :mad:. O literówkach w moich danych ani nie wspomnę :mad:. Ciekawa jestem co będzie z danymi Wasimy :mad::evil_lol:. Jest to samo co 2 lata temu. Zamiast Fjona napisali Fajna :roll:. No i drukowali jeszcze raz kartę oceny ;).[/quote] ..czyli full rozrywki;) A.
  9. [quote name='gosiaja']kilo takiej mąki u nas 5,15zł i z tego można upiec 2 chleby 75 gram dziś będziemy piec chleb także zobaczę co wyjdzie[/quote] nie wiem ile u nas kosztuje mąka orkiszowa, ale malutki chlebek kosztuje ok 4PLN, a duży prawie 10 PLN:diabloti: A.
  10. [quote name='wilczek007']a to DT w domu czy hotelik?[/quote] jedno i drugie, wątek jest na dogo i specjalizują się w V gr.
  11. [quote name='Asiaczek']OJ, To ty jeszcze bez śniadania?!:crazyeye: Ja bym tak długo nie wytrzymała. U mnie godzina 7.00 i śniadanko na stole. To teraz, a normalnie to tak ok. 8.00-8.15 najpóźniej... Ja, jak nie zjem sniadania, to potem cały dzień chodze głodna i nic, tylko podjadam, jakoś wtedy nie mogę się najeść... Taki dziwoląg ze mnie...:evil_lol: Pzdr.[/quote] Ja śniadań nie jadam, za rano, piję kafffę:p a śniadanko coś wczesnym przedpołudniem;) A.
  12. [quote name='Szybowiec'][IMG]http://images46.fotosik.pl/124/23cbab4f3a4178d6med.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]JEDZIEMY!!!!!!!!!!!Jak widać ASTRA już się szykuje...;)[/SIZE][/FONT][/quote] ..ale śliczna uśmiechnięta:lol: pewnie wie po co jedzie;) to my trzymamy za was.....:p A.
  13. [quote name='jamnicze']To Mania będzie Asiaczkowe baski wystawiać? Trzymamy za wszystkich kciuki :p Też już chcą kawy :placz:[/quote] Nie są na innych ringach, ale zapewne będzie również w asyście;) choć już parę razy chodziła z Asiaczkami po ringu....sama widziałam Mania Sparkowatego musi ładnie pokazać, albo jeszcze ładniej niz ostatnio:cool3: Dzięki, ja też będę trzymać moooocno!!!!! A.
  14. [quote name='jamnicze']To pewnie ma po cioteczce Sajduni, ona to też mały wybredasek :razz: I nawet lubi zająć się sztućcami, ale to jak są wsadzane do zmywarki, idzie i je wylizuje :evil_lol: - uczy zmywarkę roboty :diabloti:[/quote] ...czysta kobitka jest;) A.
  15. [quote name='jamnicze']Oj tak, duuużo roboty mam teraz, a jak trochę czasu się znajdzie, to przy ładnej pogodzie szkoda w domu siedzieć, tylko za psa i na spacer :lol:. Teraz też jestem w pracy, tylko ciiiiii :diabloti: [B]Aniu[/B], bardzo się cieszę zawsze z Twoich odwiedzinek :p [/quote] ....no tak, jak mało pracy nie dobrze, za dużo też.... nie dziwię się, że wolisz iść na spacer. Ja jeszcze samodzielnie nie mogę zabrać Maksa i iść choć na krótki spacer....biedny jest a o Spacerze ze Sparkiem to nawet nie wspomnę, dobrze że Mania na spacery rowerowe z nim chodzi.... Ja też się cieszę z Twoich odwiedzin:lol: A.
  16. [quote name='gosiaja']to są psie ciasteczka bez nadzienie tylko tak wyrosły z mąki na graham orkiszowy (Mieszanka pszenna, trójskładnikowa – mąka pszenna typ 750 (60%), mąka pszenna graham (20%), mąka ciemna z pszenicy orkisz (20%). Dodatek orkiszu korzystnie wpływa na procesy trawienne.) + jajko, woda i szczypta soli i muszę powiedzieć że są nawet dobre wszyscy podjadają Morkowi[/quote] toż to samo zdrowie, a orkisz rewelacja. Bardzo dobry jest chleb i bułki orkiszowe....niestety sporo kosztuje:razz: A.
  17. [quote name='gosiaja']Morek czasami ze stołu zabiera sztućce i je gryzie zamiast ciastka które leży obok[/quote] ....ostry chłopak:evil_lol:, Spark jak był mały, to zwinął nóż, ale na szczęcie pogryzł tylko trzonek....:razz: A.
  18. [quote name='Asiaczek']Jadą tylko 2 baski, niestety... Wahzirek + Erka. Ja juz na nogach od 4.00! Spacerki, krótka wizyta w pracy - oddać L4 zakupy (świeże pieczywo na śniadanko) oowiązkowa wizyta na DGM jeszcze muszę zrobic przelewy zapakować 1 paczuszkę z bazarku iśc na pocztę nadać paczuszkę + odebrac 2 przesyłki drobne zakupy ok. 13.00 - spacerki (dłuższy + Cwiczenia z Wahzirkiem i Erką) pakowanie oczekiwanie na sygnał... uf....... Czyzbyś robiła sałatkę z orzechami?:evil_lol: Pzdr.[/quote] ...coś mi się 3 baski w głowę wbiły o 4 tej to spałam, na szczęście:cool3: nie sałatka będzie innym razem, nie mam wszystkich składników pod ręką, bardziej prozaiczna karma A.
  19. M&S

    Anioły i Demony

    [quote name='malawaszka']Lolka jeszcze świętujesz Dzień Matki? :lol:[/quote] ...to baaaardzo długi Dzień Matki:evil_lol: A.
  20. Cześć!!!! jedziecie do Bydgoszczy na wystawę? A.
  21. M&S

    Moje Chow Chowy

    Witam się :p jak przygotowania do wystawy? jak się czuje Wasima rozrabiaka;) A.
  22. Dzień dobry, co u Was słychać? A.
  23. [quote name='Asiaczek']Cholibka, a ja znowu po... Twoje wydaje się pyszne, ale moje tez nie było takie złe... świeże rogaliczki (ciemne pieczywo) serek zółty polędwiczka drobiowa rzodkiewki twarożek pomidorek soczek + woda Prawda, że taki zestaw tez może smakować?:lol: pzdr.[/quote] ...no nie ale rozpusta:cool3: a ja na diecie jestem:multi::multi::multi: A co było u lekarza? A.
  24. [quote name='Asiaczek']Hej, Kudłaczki! Jak tam, pakujecie się już? Ja muszę jeszcze zrobić ostatnie drobne zakupy i... czekamy na sygnał... Pzdr.[/quote] Cześć Asiu!!! ...Mania wczoraj wieczoram chyba się pakowała, teraz grzecznie pojechała się uczyć, a ja jeszcze w pozycji leżącej....piję kaffkę pyszną. A potem do kuchni i do garów, żeby Dziecko moje miało jakąś strawe na drogę;) Dobrze będzie, a Basków ile jedzie? A.
  25. [quote name='Asiaczek'] Za to może w przyszłym tygodniu planujemy spotkanie na PM z Anią Rapp (hiszpańskie psy). Ale to raczej w tygodniu. Bo w weekend to wyjeżdżam do Leszna. Pzdr.[/quote] .. a macie już jakiś konkretny dzień umówiony? A.
×
×
  • Create New...