Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. ...i coś dla oka;) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/976/976223acagg56x5u.gif[/img][/url] A.
  2. ...to teraz może [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1639/1639188dx7gof5gv8.gif[/img][/url] i deserek;) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/947/947466koun6xowq2.gif[/img][/url] A.
  3. .....:mad:no oczywiście post przeskoczył:angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad: A.
  4. Tulaski, hop, hop....gdzie się podziewacie:razz: przyniosłam kaffkę [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1639/1639306blk13mosfp.gif[/img][/url] A.
  5. M&S

    Anioły i Demony

    Lolcia kafffkę przyniosłam;) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1639/1639139oqe5ye7oku.gif[/img][/url] A.
  6. [quote name='aro']A my jeszcze raz pozdrawiamy współtowarzyszy podróży i gratulki wszystkim ;) Ps. W sumie... mogliśmy zostać na finały... :p[/quote] Dziękuję w imieniu....;) O, masz niedosyt? A.
  7. [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :). U mnie właśnie śniadanko na stole ;). A u mnie pochmurno i rano była bardzo burzowo.[/quote] Smacznego śniadanka:p u nas coś się zaciągnęło, a wczoraj wieczorem troszkę grzmiało i padał deszcz... A.
  8. Hej, hej przyszłam się przywitać:lol: może jakieś fotki:cool3: A.
  9. M&S

    Eśkowa galeria :)

    Dzień dobry:p co u Was? A.
  10. M&S

    Moje Chow Chowy

    Dzień dobry, miłego dnia:lol: A.
  11. Hej, hej a może herbatkę;) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1418/1418931u48rejmavg.gif[/img][/url] A.
  12. ...ja nic nie mam;) [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_7576a.jpg[/URL] ...a co mu dodoałaś, bo taki troszkę jakby odleciany:evil_lol: [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_7565a.jpg[/URL] A.
  13. [quote name='Błyskotka']Dziękuję bardzo :) Ale stawka :-o.[/quote] Uprzejmie proszę:p
  14. [quote name='bonsai_88'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-piekny-mlody-pit-bull-red-nose-pilnie-szuka-domu-138019/#post12311607[/URL] Psiak pilnie potrzebuje pomocy... może któraś z was będzie mogła coś zrobić?[/quote] Cześć, przyszłam się przywitać i znów kolejna psia bieda:shake: A.
  15. [quote name='bonsai_88']Przyszłam się przywitać, bo już dawno nic tutaj nie pisałam :razz:[/quote] Hej, hej!!!! no fakt daaawno Cię nie było:razz: Dzień dobry:p A.
  16. [quote name='jenis']Tak tak w sobotę się widzimy:lol:[/quote] Jedziecie do Leszna? to my będziemy trzymać, co trzeba :cool3: A.
  17. [quote name='Shanara']dogi oraz owczarki niemiecki,żeby sie dogom nie nudziło :evil_lol:.. nie dość,że upał jak diabli to jeszcze jazgot jak cholera :cool3: ale za to auto zaparkowalismy pod samym ringiem i dostalismy sędziego rewelacyjnego, więc bilans generalnie wyszedł na zero ;)[/quote] przynajmniej było rozrywkowo:evil_lol:;)
  18. [quote name='ihabe']a ja tak jak mówiłam, pokryję całą resztę aby tylko nasz szpicuś był szczęśliwy. Proszę dajcie znać kiedy i gdzie mamy jechać. Mamy jeszcze piękną sunię Frelę, którą musimy zawieźć na rehab do Katowic. Musimy więc nieco wcześniej znać termin wyjazdu + tzreba się zwolnić z pracy a z szefami różnie bywa. Wilczek ma mój telefon, zresztą nie jest on ściśle tajny 601 495 949:cool3:[/quote] mam pytanie....może głupie, ale zadam czy z tym DT będzie jakis kontakt, i czy będzie mozna liczyć na jakieś zdjęcia?
  19. ...a może małe śniadanko.... [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1777/1777774re7qla5bzs.gif[/img][/url] A.
  20. Dzień dobry!!!! przyszłam z kaffką [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/544/544072g5obtyyvgi.gif[/img][/url] A.
  21. Dzień dobry:lol: czekamy na zdjęcia;) A.
  22. Cześć Morki! miłego dnia:p A.
  23. [quote name='deer_1987']Dzien dobry, chodze po dogo i do Was teraz zajrzalam ;)[/quote] Dzień dobry...tylko troszkę pochmurny ;) m.
  24. [quote name='jamnicze']Zdrówka i miłości, no i oczywiście wymarzonych piesków Maniu !!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: I jak myślisz, dobrze nam idzie?:razz: [URL]http://img194.imageshack.us/img194/3983/196j.jpg[/URL][/quote] ha! dobre życzenia ;) dziękuję Ci bardzo! idzie nam świetnie z jednej nogi :eviltong:;) m.
  25. [quote name='deer_1987']Wow!! Wszystkiego najlepszego! Te wyniki z wystaw to calkiem mily prezent :D[/quote] dziękuję ;)....no wyniki nie najgorsze, chociaz ja tam uważam, ze zawsze moze być lepiej :eviltong: m.
×
×
  • Create New...