Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Cześć, przyszłam się przywitać:lol: A.
  2. ....a fotek Pręguni jak nie było, tak nie ma.....:shake: A.
  3. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Obiecuję że foteczki będą jutro. Teraz kładę się już spać. Asiu do Anglii pojadę jak znajdę sponsora :evil_lol:.[/quote] ...to do jutra, dobrej nocy:p a sponsorzy, to tak jak dinozaury, wyginęli:evil_lol: A.
  4. [quote name='wilczek007']poczekajmy chwilke z tym banerkiem do wtorku, bardzo wazne...:cool:[/quote] a czy coś się stało....
  5. M&S

    Galeria eMosława!

    ale zmokłe kury:evil_lol: A.
  6. [quote name='aro']Gratulki tym co się udało i są już w domu lub jeszcze w drodze ;) A "łapka" tym co walczyli i mogło być lepiej ;) Next time[/quote] A Wam jak poszło?
  7. [quote name='gosiaja']głównie ryż kurczaczek trochę suchej karmy,serca gotowane, ostatnio czasami wołowinka (surowa), i oczywiście wędzone uszy i to tak się żywi i oczywiście to co na spacerze czasami jakaś szyszka patyczek i takie tam :mad:[/quote] to pewnie głównie te szyszeczki i patyczki tak go "pędzą":evil_lol: a zdjęcia pełne ekspresji, ładne:lol: A.
  8. ślicznie wygląda:lol:, a ja brzucha dużego nie widzę A.
  9. [quote name='hubertus']śmiało możesz rozsyłać i publikować na forach czy stronkach www pod warunkiem zachowania mojego podpisu na zdjęciach ;)[/quote] bardzo dziękuję:lol:, podpis oczywiście zostanie nienaruszony:p A.
  10. [quote name='gosiaja']Spark wymiata [SIZE=5][COLOR=blue]GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] :bluepaw: :klacz::klacz::klacz:[/quote] Dziękuję bardzo, cieszę się z sukcesów Mani i Sparkowatego:lol::multi: A.
  11. Morasty rośnie jak na drożdżach:-o...jakoś sztucznie pędzony, czy co:evil_lol: A.
  12. [quote name='egradska'] a może hodowca mógłby tu pomóc, skoro to rasowy piesek? Dobremu hodowcy zazwyczaj zależy na losie psów z własnej hodowli[/quote] niestety nic nie wiem na ten temat A.
  13. ....nie ma fotek:shake: szkoda A.
  14. [quote name='Asiaczek']Brawo, brawo, brawo!!!!!!:multi::multi::multi::multi: Juz nie mogę doczekac się relacji, jak Mania wróci do domu!!! Pzdr.[/quote] Dziękuję:lol: ja też jestem bardzo ciekawa wrażeń z wystawy:cool3: A.
  15. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]A tu tak cicho jakoś:shake::evil_lol:[/COLOR] [COLOR=blue]Kurde jest tyle nauki zę masakra...[/COLOR] [COLOR=blue]w piątek są dni otwarte szkoły i z koleżanką musimy zagrać mecz pokazowy z pingla jak mi sie nie chce:shake:[/COLOR] [COLOR=blue]W sobote jest w szkole jakiś piknik i Bono może do szkoły przyjdzie:diabloti:[/COLOR] [COLOR=blue]Jest super ciepło a ja w domu ucze sie buuu[/COLOR] [COLOR=blue]Ja już chce żeby był 27 bo to wycieczka 3 dniowa a od razu po 3 dniówce jade nad morze:evil_lol:[/COLOR] [/quote] ....Ucz się, ucz wakacje za pasem:cool3: A.
  16. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]No to gratulacje!!!:)[/COLOR] [COLOR=blue][URL]http://img16.imageshack.us/img16/922/obraz461i.jpg[/URL][/COLOR] [COLOR=blue]a ja CI jęzora pokażę a co:evil_lol:[/COLOR] [/quote] Dzięki:lol::lol::lol: ....ale to nie nasz jęzor, nas w Łodzi nie było:evil_lol: A.
  17. Z ostatniej chwili z Bratysławy [B][SIZE=3][COLOR=blue]SPARK - [SIZE=5][COLOR=red]CAC, CACIB, BOB[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_7_104v.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_7_104v.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_7_104v.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_7_104v.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_7_104v.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_7_104v.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_7_104v.gif[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]z info. uzyskanych od Mani dowiedziałam sie, że sędzina (z Czech) określiła Sparka mianem "elegancki" [/COLOR] I w ten sposób "malutki" ma 3 wnioski na Championa Słowacji. Kolejna wystawa na Słowacji w przyszłym roku:) A.
  18. dziś podobnie jak w dniu wczorajszym [B][SIZE=3][COLOR=navy]HOOK Logones[/COLOR][/SIZE][/B] - [SIZE=4][COLOR=red][B]CAC, CACIB, BOB [/B][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::lol::multi::lol::multi::lol::multi::lol::multi::lol::multi::lol::multi::lol::multi::lol::multi::lol::multi::lol::multi:
  19. [quote name='Błyskotka']Gratulacje :multi:. Może dzisiaj powtórka sukcesu :cool3:.[/quote] Dzięki:lol: Może dziś też tak będzie jak wczoraj, już niedługo się okaże;) A.
  20. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Witam :loveu:. BOB-a nie mamy ale mamy[SIZE=5][COLOR=red] CAC, CACIB, NDPwR[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]i nominacje na Crufta 2010 [/COLOR][/SIZE]:multi::multi::multi:. Rasę zgarnęła suczka hodowców Sułtana -Telimena Chines :multi:. Mają tego samego ojca ale mama Sułtana to jej babka ;). 2 reprezentanci Polski spisali się znakomicie :terazpol::terazpol::terazpol:. Na wystawie było bardzo międzynarodowo bo przyjechali wystawcy z: Rosji, Austrii, Niemiec, Litwy no i oczywiście z Polski ( Sułtan i Telimena ). Tą wystawą Sułtan rozpoczął Interchampionat i zobaczymy jak to się dalej potoczy :roll:. Jest to jego 2 wniosek na Championa Słowacji a przed nami jeszcze min. 2 wystawy na Słowacji w tym roku. Foteczki będą później bo muszę z nimi zrobić porządek. Poznałam Manię i Sparka jak również Jacka :multi:.[/quote] [B][SIZE=3][COLOR=green]WIELKIE GRATULACJE!!!!!!! :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]czekam na fotki:cool3:[/COLOR] A. [B][SIZE=3][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/B]
  21. [quote name='Anna_33']Wlasnie zobaczylam Wasz watek) Wczoraj do mnie dzwonil p.Tomek - pan, ktory opiekuje sie psem, wyprowadza go, karmi i prosil o zalozenie watku. Nie wiedzialam, ze juz taki watek jest.[/quote] ja dostałam info za pośrednictwem przyjaciółki....
  22. Miło Cię widzieć u nas, wprawdzie nie byłyśmy w Łodzi, ale bardzo dziękuję za zdjęcia znajomych i przyjaciół.... mam pytanie, czy mogę wstawić Twoje foty na innym forum i przesłać znajomym..? A.
  23. Gratulujemy wyników :multi::multi::multi::multi::multi: i czekamy na dziś:cool3: A.
  24. M&S

    Anioły i Demony

    Witam się niedzielnie:lol: A.
  25. M&S

    Galeria eMosława!

    [quote name='deer_1987']Troche teskno za Wawa..[/quote] ....domyslam się... a gdzie fotki czarnego? A.
×
×
  • Create New...