Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='J.G']Fantastyczny deszczowy obrazeczek.:multi:[/quote] taki nastrojowy.... A.
  2. [quote name='J.G']i co jedziemy,w naszym przypadku jak się uda możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.[/quote] ale my chyba nie upieczemy:shake:
  3. [quote name='aro']No, dla tych co robią championaty Austrii lub Węgier i do tego Międzynarodowy Championat Wystawowy, to niezła szansa ;) A z tego co wiem, kilka osób (psów) spełnia właśnie takie kryteria :diabloti:[/quote] fajna opcja;)
  4. [quote name='J.G']No właśnie kto sędziuje w sobotę i niedzielę bo nie mogę sprawdzić:-([/quote] w sobotę Maria Maruskowa (CZ) w niedzielę Vladimir Piskay (sK)
  5. w sobotę sędziuje super sędzina
  6. no brzmi interesująco.....
  7. ..ten też [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/59/59597qskkiq4q0q.gif[/img][/url] A.
  8. [quote name='deer_1987']Ale tu sliczne obrazki ;)[/quote] Dzięki, nawet niektóre są fajne:p [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/504/504502tszfxk8lfk.gif[/img][/url] A.
  9. ...a czego ten chłopak tam szuka;) [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_7617.jpg[/URL] ...a kuku [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_7620.jpg[/URL] A.
  10. O, jesteś:lol: i futra są [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] [URL]http://images47.fotosik.pl/113/7dcd3ed321e1e62e.jpg[/URL] ...a to małe w łaty już zamieszkało z Wami;) A.
  11. Ja mam trochę różnych rzeczy, które mogę przekazać na bazarek, sama nie podejmuję się go robić, bo jestem kiepska w takich działaniach:oops: i jestem jeszcze częściowo unieruchomiona:cool1:, ale gdyby któraś z Was zechciała, to zapakuję i wyślę.....co Wy na to?
  12. [quote name='ihabe']a z forum nie szpicowego to ..... ihabe miesięcznie 50 zl Wilczek jednorazowo: 50 zł ihabe bazarek ( powinno byc jakieś 50 zł) Damy radę.... bedzie dobrze....:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: zobaczycie:loveu::loveu::loveu:[/quote] kurcze...brakuje kasy:shake:
  13. [quote name='wilczek007'] Ze szpicusiem pojade ja w sobotke, bo monika55 zawozi jutro Rokitka do Bytomia a ja nie dam rady.wygląda ze zaczyna byc coraz lepiej:multi:[/quote] ..to fantastycznie, jestem tak podekscytowana, jakbym miala sama jechać, nie mogę się doczekać soboty.....oby wszystko poszło dobrze!!!!!!
  14. [quote name='Maks i Spark']To ja zrobię zbiorcze zestawienie ze szpicowego forum: [B]PUSIA[/B] - jednorazowa wpłata 50 PLN [B]Margherita[/B] - 20 PLN miesięcznie (jak będzie mogła więcej to dołoży) [B]Togaa [/B]- 20 PLN (miesięcznie) [B]ATRISKO -[/B] 20 PLN (miesięcznie?, nie pamiętam) [B]Ja[/B] - 30 PLN (ale myslę nad wyższą kwotą) [B]Tulasy [/B][B]-[/B] 30 PLN miesięcznie i jeszcze jedna szpicoforumowa deklaracja [B]Gośka[/B] - 20 PLN miesięcznie [B]Dorota[/B] - 20 PLN miesięcznie[/quote] to jest stan na teraz plus to co już jest od Atrisko:p:lol: i jeszcze jedno pytanie, co pisać jako tytuł przelewu? jak rozumiem wpłaty na już....?!
  15. [quote name='bonsai_88']... A czy będę miała czas czy nie... to się jeszcze zobaczy ;). Zwłaszcza, ze mam problem z kredytami - jeśli nie uda nam się żadnego dostać to jeszcze parę lat poczekam :placz:. Takie radosne informacje dzisiaj rano dostałam :placz:[/quote] ...szlag z tymi bankami:angryy::angryy::angryy: A.
  16. [quote name='togaa']Czemu ja jestem niewidzialna!:shake: [B]m&s - ku [/B]..! dopisz to moje marne 20 zet. Na szpicowym tez mnie nie zauwazyłaś...;) A.......może miało być 20 PLN ...![/quote] [B]Togaa Aniele, [/B]już Cię dopisuję, widzę i pamiętam, ale ponieważ tu jesteś, nie miałam śmiałości beż Twojego wyraźnego polecenia:oops::oops::oops: very sory już natychmiast to robię!!!!! A.
  17. Basiu, to jest link do szpica [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szpic-oszukano-nas-dalej-w-schronisku-prosimy-o-pomoc-jastrzebie-zdr-130001/index32.html#post12318367[/URL] A.
  18. ślicznie:loveu: [URL="http://img132.imageshack.us/my.php?image=1006870.jpg"]ImageShack - Image Hosting :: 1006870.jpg[/URL] Na moje oko;) Jankes jest najładniej wybarwiony:lol: [url=http://img200.imageshack.us/my.php?image=1006898.jpg]ImageShack - Image Hosting :: 1006898.jpg[/url] A.
  19. no nie mogę...nieodrodne dzieci swoich ojców:evil_lol: [url=http://img195.imageshack.us/my.php?image=1006845.jpg]ImageShack - Image Hosting :: 1006845.jpg[/url] A.
  20. [quote name='monika55']Dziekuje. ze tu jestescie. Az milo tu wejsc - same ciekawe osoby. Jesli chodzi o pieniadze to mysle / nie wiem jak Wy/ ze chyba by nalezalo przez Ihabe poslac z Miskiem jakies. P. Ania ma chyba problemy.A u Rokitka cisza niestety. Jak to sie nie zmieni to szpicek chyba sam pojedzie. Moze chociaz jemu sie poszczesci.[/quote] kiedy mają iść przelewy, to myślę, że zgodnie z Twoim życzeniem jak dziś to mów, a i jeszcze jedno jaki dopisek do przelewu...? "na szpica", czy coś innego... Mam nadzieję, że w schronie nie będą robili problemów...nie wiem jakie są procedury:oops: kurcze ciągle łapie się na tym, że w tych temamtach moja wiedza jest bliska zeru , wstyd:diabloti:
  21. [quote name='tulasy']Witam Anię i Manię i ich dwa kudłate potworki i dwa mniejsze łaciatki. W Łodzi pogoda ładna i bardzo ciepło ( ale w pracy coś nie zbyt ciepło) Basia[/quote] Witaj Basiu!!!! u nas jest ciepło [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/765/765487dnxwpdf4xp.gif[/img][/url], ale w domu troszkę marznę.... A.
  22. To ja zrobię zbiorcze zestawienie ze szpicowego forum: [B]PUSIA[/B] - jednorazowa wpłata 50 PLN [B]Margherita[/B] - 20 PLN miesięcznie (jak będzie mogła więcej to dołoży) [B]Togaa [/B]- 20 PLN (miesięcznie) [B]ATRISKO -[/B] 20 PLN (miesięcznie?, nie pamiętam) [B]Ja[/B] - 30 PLN (ale myslę nad wyższą kwotą) [B]Tulasy [/B][B]-[/B] 30 PLN miesięcznie i jeszcze jedna szpicoforumowa deklaracja [B]Gośka[/B] - 20 PLN miesięcznie [B]Dorota[/B] - 20 PLN miesięcznie
  23. i kolejna deklaracja ze szpicowego forum [B]Tulasy [/B][SIZE=1](wpadają czasam na dogo)[/SIZE] [B]-[/B] 30 PLN miesięcznie mam pytanie, czy już wpłacać, czy czekać na znak? i może listę zdeklarowanych osób do pierwszego postu.....
  24. [quote name='gosiaja']to zapraszam[/quote] Dzięki za zaproszenie:lol: A.
  25. :mad::mad:posty skaczą:angryy::angryy: A.
×
×
  • Create New...