[quote name='ihabe']a ja tak jak mówiłam, pokryję całą resztę aby tylko nasz szpicuś był szczęśliwy.
Proszę dajcie znać kiedy i gdzie mamy jechać.
Mamy jeszcze piękną sunię Frelę, którą musimy zawieźć na rehab do Katowic. Musimy więc nieco wcześniej znać termin wyjazdu + tzreba się zwolnić z pracy a z szefami różnie bywa. Wilczek ma mój telefon, zresztą nie jest on ściśle tajny 601 495 949:cool3:[/quote]
mam pytanie....może głupie, ale zadam
czy z tym DT będzie jakis kontakt, i czy będzie mozna liczyć na jakieś zdjęcia?