W jego przypadku to chyba można wierzyć, że pójdzie do domu kiedyś. Nie rozumiem tylko czemu to tak długo trwa. Tyle brzydali już z tego schronu wyszło, a on przecież piękny jest.
Brązowa, a może mu allegro odświeżyć, jakąś nową kampanię ogłoszeniową zrobić?