I jak wiadomo już coś jak z Czarodziejką?
Jak tylko będę miała czas to jeszcze raz porobię ogłoszenia w necie.
Hm......... a może spróbować poogłaszać go w gazetach , chociaż wiem że to kosztuję troszkę .
W razie co mogę podać namiary na wasset , super ekspress i ofertę .
Z tym że w wassecie ogłoszenia są drogie bo np ogłoszenie na stronce prawie 500zł :(:(:( (ale mają spaść z cen).
Moja znajoma robi zbiórkę wśród znajomych koców itp dla psiaków z Palucha :):)