Jump to content
Dogomania

Sabina02

Members
  • Posts

    9458
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Sabina02

  1. [quote name='Ania Agata']Udało się, dzięki. Dzięki piękne za ten banerek. Mam przeczucie, że dzięki temu Derby szybko znajdzie dom. A na razie biegniemy na pierwszą.[/quote] To napewno pomoze, ale trzeba robic wiecej...Przydalyby sie jeszcze ogloszenia...Kurcze podjelabym sie, ale juz wklejam ogloszenia 5 psiakom...a troche tych ogloszen jest, plus moje male w tym doswiadczenie:oops: ...ale jak sie wyrobie, to obiecuje ze wroce do Derbisia i go tez powklejam...
  2. Mulinka, jest taka cioteczka "Neris" z Pomiechowka, ktora ma sunie na tymczasie. Sunia znalazla domek i szukaja transportu. Moge sie jej zapytac czy moglaby wziasc na tymczas (chyba platny) Foksika na miejsce tamtej suni. Jeden problem jest w tym ze tamta sunia ma jakies nagle problemy zdrowotne :shake:...no i nie ma transportu. Poczekam troszke, moze tamta sytuacja rozwiaze sie pozytywnie i wtedy zapytam...Wiem ze Foksika sprawa jest b. pilna, ale to jedyne co mi w tej chwili przychodzi do glowy...:-(
  3. Rafik musi miec banerek i ogloszonka gdzie sie tylko da...postaram sie cos zadzialac....;) PS. Czy piesio jest juz gdzies ogloszony, jesli tak to gdzie???
  4. Nie wiem co sie dzieje z ta Majka, ale nie moge jej oduczyc sikania w domu...:shake: . Bylo kilka dni juz dobrze, a teraz znowu...Ona ma juz prawie 11 miesiecy!!! Nie wiem co mam robic. Daisy przestala sikac w wieku 6 miesiecy calkowicie (moje sloneczko)...Niedawno kupilam dywan i Majka juz 4 razy mi na niego nasikala:angryy:. Robie co moge, chwale ja gdy sie zalatwia na polu, a karce ja gdy to zrobi w domu. Powinna juz "zajarzyc" o co chodzi...hmmmm:roll:
  5. [quote name='akteris']Nie, to niemozolna praca. W wątku swojego psiaka i małego puszka wkleiłam od razu. I dalej będę sukcesywnie wklejać... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35431"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2175/tnyre54nc4.jpg[/IMG][/URL][/quote] Przeciez to byl tylko zart! ;) :evil_lol: Ale teraz pieknie wygladaja Twoje posty z Derbisiem! :lol:
  6. [quote name='Ania Agata']Niech mi ktoś podpowie, jak się wkleja banerek?[/quote] Najpierw skopiuj banerek z mojego podpisu (prawym kliknieciem myszki). Potem pod "[B]Witaj, Ania Agata" [/B]nacisnij "[U]Prywatne Wiadomosci[/U]". Jak Ci sie strona otworzy to po lewej stronie zobaczysz "Panel Kontrolny". Pod nim nacisnij opcje "[U]Edytuj Podpis[/U]". W tej opcji wklej (skopiuj) banerek i na dole nacisnij "Zapisz podpis"...i włala!!!! (to po francusku...hihi)
  7. [quote name='ciapuś']to mozolna praca ;)[/quote] A no, faktycznie!;)
  8. [quote name='Ulka18']Gamon, przepelnienie jest i to wielkie :shake: Ale starsze psinki, kalekie, schorowane, sa dobierane do siebie i rzadko cokolwiek im sie zlego zdarza. Mlodsze psy sa czesto przenoszone, az do skutku, tzn. do znalezienia towarzystwa takich psow, z ktorymi nie ma konfliktow. Sabinko, a czego mam sie dowiedziec, bo diagnozy lekarskiej chyba nie ma szans zdobyc. Zapytam p.kierownika, co ma w dokumentacji. Ale obawiam sie, ze tylko bedzie miejsce skad przybyla i data przyjecia.[/quote] Dowiedz sie o niej co tylko mozesz :modla:. W tej chwili diagnoza lekarska dla celow ogloszeniowych nie jest najwazniejsza (chyba ze oprocz braku wzroku widac u niej jakas ewidentna inna chorobe). Dobrze by bylo dowiedziec sie wlasnie skad i kiedy przybyla. I moze podpatrzec jej zachowanie...bo w tej chwili tylko wiem tyle ze jest wystraszona...Ale gdy nikt (wedlug niej) nie patrzy, czy jest ciekawa swiata, czy lezy zrezygnowana...itp. Informacje mi sa potrzebne przede wszyskim do ogloszen dla potencjalnych domkow...wiec wlasnie takie "ogloszeniowe" informacje potrzebuje... Z gory dziekuje!
  9. Morisowa, jutro przekaze na AFN to ostatnie 150 zl do Waszej skarpety (pewnie dojdzie za kilka dni, bo ze Stanow to ja kaske innymi drogami przekazuje;))...i tym samym slicznie prosze o zalozenie osobnego watka dla malej Tomci, bo trzeba koniecznie zaczac zbierac na jej operacje....:modla: [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2884/dsc00744wx8.jpg[/IMG]
  10. Nowe ogloszonka Papusia na str.7, post nr.67. Zapraszam do obejrzenia :lol:!!!
  11. Nowe ogloszonka na str. 9, post nr. 84. Zapraszam do obejrzenia!!!:lol:
  12. Mamy nowe ogloszonka na stronie 15, post nr.149. Zapraszam do obejrzenia:lol: !!! Hopsaj do gory Morusku!!!!
  13. Chyba jedyna nadzieja to w tych ogloszeniach, bo niewiele osob tutaj zaglada...:-(
  14. Na stronie 3, post nr. 27, znajduja sie nowe ogloszonka Aldusi...Jesli ktos ma ochote obejrzec to zapraszam...:lol:
  15. [quote name='Niewiasta_21']To znaczy ze Ice dostał szanse na nozwe zycie i wyjeżdża,ale to troszke potrwa,wiec trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.[/quote] [SIZE=3]...Ale czy wyjezdza [B]do[/B] domku czy dopiero [B]szukac[/B] domku??????????[/SIZE]
  16. [quote name='akteris']To zaczynam wklejać:)[/quote] Ojojoj!!! Az trzy godziny???? :evil_lol:
  17. Tak, tak Ulka bardzo prosimy o uzyskanie wiecej informacji:modla:...cos trzeba robic! Nie mozemy biernie czekac i zwlekac. Ja moge zajac sie ogloszeniami...ale tak jak pisalam, musze o suni cos napisac a narazie nie bardzo mam co...:niewiem:. Trzeba tez popytac o domek, chociaz tymczasowy. I rzeczywiscie konieczny jest wet, moze da sie cos zrobic z jej oczkami...kasiorka napewno na to sie znajdzie, juz moja w tym glowa...:mdrmed: PS. Gamoniu, dzieki wielkie za Twoje zaangazowanie!!! Moze rzeczywiscie zagryzienie sunieczce nie zagraza (maslo maslane :evil_lol:). Slyszalam ze schronisko w Mielcu ma dobra opinie (jak na schronisko oczywiscie, bo nie ma to jak kochajacy Pan/Pani i wlasny domek)....ale masz racje TRZEBA SUNIE STAMTAD ZABRAC JAK NAJSZYBCIEJ!!! Ona tam cierpi i bardzo sie boi, to widac odrazu gdy sie popatrzy na jej fotki...:shake:
  18. [quote name='ciapuś']jest śliczny![/quote] Tak, jest cudny! Zrobila go cioteczka Eria na Off-Topicu. Utalentowana Bestia!:evil_lol: ;)
  19. Jutro juz bedzie banerek... Napisze tez PM do wolontariuszki z Mielca "Ulka18" i poprosze ja o wiecej informacji na temat suni...wtedy bede mogla napisac jakis wzruszjacy tekst i zaczne ja oglaszac na stronach internetowych...
  20. Wanda ma racje, nie mozna kogos uszczesliwiac na sile... To mi wyglada na zwodzenie innych:shake: ....Niepowazna osoba jakas...:shake:
  21. [SIZE=5][B]Banerek Derbisia gotowy!!![/B][/SIZE] [SIZE=5][B]Goraco zachecam do wkladania go w Wasze podpisy!:multi: [/B][/SIZE]
  22. [quote name='akteris']Piękny jest, zresztą tak jak sam Derbiś:) Oby pomógł...[/quote] Akteris, no to dawaj....wypelnij swoje puste miejsce banerkiem Derbisia!!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35431"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2175/tnyre54nc4.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Vikamilka']mówiłam siostrze o pomocy w wystawianiu Moruska w internecie, ale widze, że Sabina Jest sprytną osóbką, szybko sie uczy i sama Moruska wystawia, gdzie tylko się da. Tak trzymać SabinkoO2!! Morusku, będąc w takich rekach szybko znajdziesz dobry domek:razz:[/quote] Hahaa...Ja sie dopiero rozkrecam! Mam cala liste ogloszen do ktorych chce jeszcze dac Moruska...tylko wiesz, mam jeszcze dziecko, chlopa, 2 psy i prace na pelny etat, wiec idzie mi to niezbyt szybko...:roll:
×
×
  • Create New...