-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
:lol: [quote name='bursztynki']Sabinko dostałam zdjęcia ,hawaneczki są śliczne:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Dzieki! Czytalam Twoj e-mail...Nie ma problemu, mozesz przesylac moj e-mail do siostrzyczek Dejzuni...:lol: . Jak masz jakies ich fotki to tez mi prosze przyslij. Rzeczywiscie, Dejzuni zostaly uszka miodowego koloru...Bardzo mi sie to u niej podoba! Ma tez troszke tego koloru na grzbiecie. Na fotkach to i tak slabo widac ten kolorek, w rzeczywistosci jest bardziej widoczny...ahhh moje Cudenko!!! Dobrze ze nie jest cala biala, taka mi sie wlasnie podoba z tymi uszkami :lol:.
-
Iwonka, wyslalam Ci e-mail z nowymi fotkami...Chcialam je wkleic tutaj, ale jakos nie moge..:shake: Bede probowac dalej.... Udalo mi sie wkleic tylko tak, a to za mala fotka... [IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2007/2/3/th_1170518654-247417.jpg[/IMG]
-
Witaj Aniu sia na Hawanskim watku....rzeczywiscie pieski Iwonki (bursztynki) sa cudne. Widzialam je na zywo, bo mam sunieczke wlasnie z tej hodowli...Polecam Hawanczyka....sa wspaniale!!!
-
[quote name='mulinka']wiem Sabinko, to Twoja zasługa :) banerek Niki też prześliczny napisałam pw do deszczowej ale jeszcze nie odpisała, może nie ma dziś dostępu do internetu[/quote] To nie moja zasluga :oops:, tylko cioteczek z dzialu off-topic...To one sa takie utalentowane :)... Ja to tylko mam talent do zadreczania je prozbami o coraz to nowy banerek...:evil_lol: Tak, Nikusia ma sliczny, taki zywiolowy banerek. Ja ciagle zmieniam te banerki, bo tyle psiakow a tylko jeden podpis...:roll: [B]Deszczowa odpisala na moj PM. Jutro wystawiam Rafika w ogloszonka...Niech swiat zobaczy jakie cudenko tu mamy...:)[/B]
-
No i jeszcze jeden banerek, tym razem z kolezanka Aldunia. Juz chyba przesadzam z tymi banerkami dla Niki...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39153"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4258/aidago5.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40741"][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/1137/nikaqx9.jpg[/IMG][/URL]
-
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania Agata']Myślę, że Moriaaa pozwoli swój numer również na allegro podać. A do schroniska tylko email, telefon wyrzuć.[/quote] [quote name='Niewiasta_21']Jesli chodzi o Derbiego to mój numer takze mozecie podawac. 503-557-378 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Dziekuje Wam! Pozmienialam dane w ogloszeniach...usunelam nawet e-mail schroniska, bo wstawilam Niewiasty_21, a to wystarczy.... Niewiasto, niestety nie znam Twojego imienia, wiec wstawilam Twoj telefon i e-mail pod imieniem i telefonem Kaji...moga pytac o Kaje gdy odbierzesz telefon...:evil_lol:, zebys nie powiedziala im ze to pomylka...:evil_lol: . Chyba ze chesz zebym wstawila rozwniez Twoje imie.. to napisz jakie masz... -
[quote name='mulinka']Sabinko, banerek jest śliczny a imię dla suni też piękne. (tekst w ogłoszeniach wzruszający i mądry) [SIZE=3][B][COLOR=darkorange]Nika bardzo potrzebuje naszej pomocy !!![/COLOR][/B][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=darkorange]pomóżmy znaleźć dla niej dom[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Dziekuje Ci Mulinka...i dziekuje Wam wszystkim za podbijanie malutkiej...
-
[quote name='mulinka']Iza jeszcze nie odpisała, może deszczowa coś wie - [COLOR=red]co z Rafikiem?[/COLOR] no to ja też już mam wklejony banerek :)[/quote] Oh, jak slicznie wygladasz z banerkiem! :loveu:
-
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3]PILNE!!![/SIZE][/B] [B]Wystawilam Derbisia w paru ogloszeniach. W zwiazku z czym, mam prozbe do cioteczek z Lodzi. W Allegro wstawilam namiary do schroniska. Jesli lepiej by bylo to zmienic np. na namiary ktorejs wolontariuszki, to prosze mi dac znac...:lol: [/B] [B]Dzieki![/B] [B]Derbis w ogloszeniach:[/B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=163672483[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/480182_piekny_porzucony_pies_czeka_na_druga.html[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/adopcja3726.html[/URL] [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=24893&id_kat=11[/URL] -
[B][COLOR=green]Jak wkleic banerek w podpis:[/COLOR][/B] [B]Najpierw podswietl banerek (trzymaj nacisniety lewy guzik myszki i pociagnij po banerku) i skopiuj go naciskajac na niego prawym kliknieciem myszki. Potem pod "Witaj, (twoj nick)" nacisnij "[U]Prywatne Wiadomosci[/U]". Jak Ci sie strona otworzy to po lewej stronie zobaczysz "Panel Kontrolny". Pod nim nacisnij opcje "[U]Edytuj Podpis[/U]". W tej opcji wklej (skopiuj) banerek i na dole nacisnij "Zapisz podpis"...i włala!!!! (to po francusku...hihi)[/B] Jesli ktos ma problem z podswietleniem banerka, to zacznijcie ciagnac myszka z prawej strony, jeszcze na szarym polu zanim zacznie sie baner (pisze,bo sama mialam z tym klopot...:oops:) Napislam to krok po kroku, choc wiem ze wielu z Was zna juz wszystkie lub niektore te funkcje. Ale moze sa tutaj nowicjusze komputerowi, a chce zeby kazdy mial szanse pomoc banerkiem tym psinom...;-)
-
[B][COLOR=green]Jak wkleic banerek w podpis:[/COLOR][/B] [B]Najpierw podswietl banerek (trzymaj nacisniety lewy guzik myszki i pociagnij po banerku) i skopiuj go naciskajac na niego prawym kliknieciem myszki. Potem pod "Witaj, (twoj nick)" nacisnij "[U]Prywatne Wiadomosci[/U]". Jak Ci sie strona otworzy to po lewej stronie zobaczysz "Panel Kontrolny". Pod nim nacisnij opcje "[U]Edytuj Podpis[/U]". W tej opcji wklej (skopiuj) banerek i na dole nacisnij "Zapisz podpis"...i włala!!!! (to po francusku...hihi)[/B] Jesli ktos ma problem z podswietleniem banerka, to zacznijcie ciagnac myszka z prawej strony, jeszcze na szarym polu zanim zacznie sie baner (pisze,bo sama mialam z tym klopot...:oops:) Napislam to krok po kroku, choc wiem ze wielu z Was zna juz wszystkie lub niektore te funkcje. Ale moze sa tutaj nowicjusze komputerowi, a chce zeby kazdy mial szanse pomoc banerkiem tym psinom...;)
-
Aktualnosci ze strony [URL]http://fundacja-emir.org/aktualnosci/emi.htm[/URL]: [I][B]"3 luty 2007:[/B] Fizycznie Emi utyla i juz nie stercza jej pod skóra wszystkie kosteczki. Psychicznie poprawa nastepuje bardzo powoli; Emi juz sama sygnalizuje potrzebe wyjscia na wypróznienie i takze chec poworotu do domu na swój cieply fotel. Z psami nie utrzymuje kontaktów, chociaz niektórym pozwala zajmowac miejsce kolo siebie."[/I]
-
[quote name='Shikka']Hop w górę ;) Byłam wczoraj w Hynowie ( Pani Ewa to moja ciotka - kuzynka ) Widziałam i Reksa i Dusię ;) Dusia jest przesłodką, spokojną sunią dająca sobie radę ze swoim kalectwem...drugą nóżkę po prostu ciągnie za sobą razem z doopką... Reks...dostał do towarzystwa dwie piękne sunie ;) Z tego co się dowiedziałam do spłaty zadłużenia za operacje Reksa brakuje 700pln a w kolejce czeka maleńka, słodka sunia z chorymi stawami... Nazywa się Tomcia i jest najsłodszym szczonkiem jakiego widzialam... [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2884/dsc00744wx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1731/dsc00749po2.jpg[/IMG] Ja postaram się jakąś zbiórkę w pracy zrobić, ale nadal potrzebna pomoc!!!!![/quote] [B]Oto malutka Tomcia! [/B] Ona musi miec swoj watek zeby mozna bylo zalozyc skarpete na AFN dla niej....
-
Mulinka, jesli mozesz to wyslij mi na PM jakies namiary do ogloszen (imie, tel, e-mail, itp.)...Dzisiaj bede miala wolna chwilke to ulosze psiakom czule teksy i wstawie ogloszenia do Allegro i Alegratka...:lol:
-
[quote name='agusiazet']W zasadzie to chyba długo nie ma, bo na AFN jet ponad 400 zł!!![/quote] Na watku AFN juz zlozylam prozbe...:lol: ( jesli masz na mysli ze dlugo nie ma kasiorki odemnie)...chyba ze to "dlugo" to mialo byc "dlugu"...to faktycznie dlugu juz nie ma! :lol: Ale to nie koniec bo mala Tomcia czeka w kolejce...