Jump to content
Dogomania

anka11

Members
  • Posts

    1388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anka11

  1. Faith, spoko nie zabije bardziej martwiace jest to, ze Magda sie nie odzywa, a Anita tez okazuje sie niepewna, wiec...
  2. [QUOTE] No to Furkidz dla mnie i dla dog193 zamówiony[/QUOTE] :evil_lol: my czekamy na sloniki... i juz sie nie moge doczekac, to bedzie nasz pierwszy lancuszek - jestem ciekawa czy sie sprawdzi. swoja droga odkad moj suka ma niebieska obrozke wszyscy zaczeli mowic do niej w rodzaju meskim, masakra :lol:
  3. [QUOTE]Młody sobie lubi pyskować bez powodu . A nuż ktoś dołączy do dyskusji My na szczęście mamy wiele lasów, a park też - mały, ale własny :P. Z tym że my do parku nie lubimy chodzić, tam jest zatłoczenie chamów, więc po co psuć sobie humor . [/QUOTE] chyba rzadko sie spotyka takie rozmowne koty ;) ja tez nie lubie parkow, dlatego chodze tylko rano ok.6, wtedy nikogo nie ma oprocz biegajacych :) ja zawsze chcialam byc wolontariuszem w schronisku(u nas we wro mozna od 18, a nawet jak sie jest juz pelnoletnim to z tego co wiem dosc trudno sie zalapac), ale teraz nie wiem czy wytrzymalabym psychicznie. pozdrowionka :calus:
  4. znam ten bol jesli chodzi o blueconnecta :(
  5. trzymajcie sie! :calus:
  6. fiolet lepsszy :)
  7. no wlasnie, plastikowy kosztuje troche mniej i jest pewnie lzejszy jesli chodzi o maszera to jest spoko i z tego co pamietam dobry kontakt i mozna sobie wymienic w razie czego(chociaz pewnie jakbys kupila chopo na prodogu czy ipo-sklep tez mialabys taka mozliwosc ;) )
  8. dla psa tez jest na ipo [URL]http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p254,kaganiec-dalmatynczyk-hasky-ogar-labrador-skora-pies-kod-ch-43[/URL] moze od Maszera wez - napisz wymiary i oni Ci dobiora EDIT a moze nie fizjolog skoro Twoje sunie nie beda go czesto uzywaly, a ma byc tani to moze wiekszy plastikowy?
  9. no co se dodalas jedno zdjecie na fejsba i zadowolona :eviltong: swoja droga nie wiem czy to po tym scieciu czy nie ale bardzo ladnie wyglada :)
  10. ale ten limitowany turkus inaczej wygladal, mial takie koleczka[?] chyba jako wzorek, a te co pokazalam to jeden jest na fejsbuku, a drugi na stronie i nazywaja sie tak samo. najwyzej jak juz bede zamawiac to napisze i zapytam :)
  11. Japanisze, dziękuję, faktycznie znalazlam na poprzednich stronach :)
  12. ktory kolor to jest ten prawdziwy? [img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/557698_279434198810720_210792125_n.jpg[/img] [img]http://furkidz.eu/environment/cache/images/0_0_productGfx_deb2cd93aa523bce82335801d3f36daf.jpg[/img] czy to cos innego? ale nazwa ta sama... my teraz czekamy na sloniki, marza mi sie jeszcze guardy od Marty i jakies dwie obrozki od Furkidz... a teraz jeszcze jest ten rabat, o mamo.
  13. [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02095.jpg[/url] o juz nie ma gumeczek, super :)
  14. az sie boje patrzec na te zdjecia, bo zaraz jeszcze czegos mi sie zachce :<
  15. [QUOTE]Ten słodziak doprowadza mnie do szewskiej pasji... drze się od 2h bez przerwy Sąsiedzi przychodzili do nas z zapytaniem czy kotka się koci albo kocury do niej przychodzą Na nic tłumaczenia, że nasz kot to samiec i właśnie naszła go ochota na pyskowanie [/QUOTE] ale po prostu tak o, czy jakis konkretny powod tego pyskowania? :lol: co do lasku to tez lubie sobie pochodzic z psem, jest tak przyjemnie i o wiele chlodniej ;) chociaz my mamy taki niby lasek, a wlasciwie parko-lasek :lol:
  16. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-MIL-BaJQK4c/T_Hn9oWV3GI/AAAAAAAABUI/eaa8jI43fHc/s640/DSCF9961.JPG[/img] :)
  17. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-4PM29Ttnx98/T_Hn1UO70YI/AAAAAAAABTU/rcP8WrqbmyY/s640/DSCF9943.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-MOUOCJjqt0U/T_Hn1koxEkI/AAAAAAAABTY/AtpVY7kREEM/s640/DSCF9951.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-FPDuBdgzcpo/T_Hn35U5EUI/AAAAAAAABTk/9MviUffcTm0/s640/DSCF9957.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-H-HtXbyohOw/T_Hn6Ovq-VI/AAAAAAAABT0/E3TJtwdUtUo/s640/DSCF9958.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Uh4c1EjqNU8/T_Hn6Ciu_qI/AAAAAAAABT4/Tmxw1NpdVvk/s640/DSCF9959.JPG[/img]
  18. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3Dr8loeK8dA/T_HnoeT7gPI/AAAAAAAABR8/OZkS8YQbe9c/s640/DSCF9865.jpg[/img] obrzydliwego psa [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Q9N__C1APPc/T_HniJat0WI/AAAAAAAABRU/B-gwN6cTMm4/s640/DSCF9823.jpg[/img] psa czekajacego pod sklepem [img]https://lh3.googleusercontent.com/-WJnwYVNrVVw/T_Hneei4zFI/AAAAAAAABQ0/SYngcEVv304/s640/DSCF9722.JPG[/img] i spaceru ze swoim kumplem [img]https://lh3.googleusercontent.com/-CIAn8LesFmk/T_HnyoYbblI/AAAAAAAABTI/valq_Kym55k/s640/DSCF9939.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-uOqp40bswZI/T_HnynzmGjI/AAAAAAAABTE/xaRM_JIS5WY/s640/DSCF9941.JPG[/img]
  19. troche fot Baski z przesadzonymi kolorami :P [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rO7dfbF7f88/T_HnsMqJM-I/AAAAAAAABSY/JPuDwvD4L9M/s640/DSCF9897.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5qWalBbTyaM/T_Hnrs1U1JI/AAAAAAAABSU/oa813fmSQ8E/s640/DSCF9885.jpg[/IMG] i biednego psa z balkonu [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hTxnh4-DKUA/T_HnvxkKxmI/AAAAAAAABS0/xoMWrcwDwXk/s640/DSCF9917.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IMTG3Ym4wjQ/T_HngBX5vGI/AAAAAAAABRE/JOOidldxiR4/s640/DSCF9806.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SJb0OwYR4NQ/T_Hne3Epw6I/AAAAAAAABQ4/9EPlosM1jYQ/s640/DSCF9808.jpg[/IMG]
  20. spiochy jak ich pani :diabloti: moj brzydki pies dzisiaj znowu sobie rozcial lape... no nie moge z tym swiniakiem, jak ona to robi?! :shake:
  21. to dobrze, ze Lusia szczesliwa :) https://lh3.googleusercontent.com/--5JHyGjgvwA/T-quUpA20wI/AAAAAAAAAxM/XMTaCvSNwD4/s640/14.JPG ale jezorkiiiiiii https://lh3.googleusercontent.com/-HnBQWc2xGWU/T-quPp0-X6I/AAAAAAAAAwo/PnqBSj1VB3g/s640/10.JPG misku :loveu: swoja droga fajna linka, ostatnio za taka sie rozgladalam, bo tasma mnie juz denerwuje.. skad masz? :>
  22. [url]http://i45.tinypic.com/2cektjn.jpg[/url] aaaaaa! ale paszcza :lol: [url]http://i47.tinypic.com/r1g1o0.jpg[/url] ojejjj :loveu: az sie chce za te fafle go wytarmosic :)
  23. hej! :hand: [URL]http://images37.fotosik.pl/1640/1cdfc458a8bb0284med.jpg[/URL] slodziak :loveu: [URL]http://images35.fotosik.pl/1472/cdcd61aea6f0eaa1med.jpg[/URL] ale usmieeeeech :) sie nasmialam czytajac poprzednie strony o dzisiejszej mlodziezy :lol: jestem milion stron do tylu, wiec teraz na biezaco bedziemy sobie czytac i ogladac :) pozdrowionka!
  24. [QUOTE]Jaki fajny pajączek Przepraszam bardzo... ale jesteś pewna, że chłopak mówił do Was? :P Może ktoś szedł za Wami z psem? Cóż, dzieci są baardzo otwarte . A jak jego mama zareagowała? My też dzisiaj zamulamy... gorącooo [/QUOTE] na pewno mowil o Wenie, mama zapytala jaki pies, a potem powiedziala, ze ladny, a on znowu stwierdzil, ze brzydki :lol: strasznie goraco, nawet rano jest strasznie - nie ma kiedy wyjsc z psem na dluzszy spacer... Kasia, no właśnie Wena tez ciagle zzera to swinstwo, ale jak wciagnela razem z workiem to myslalam, ze bedzie miala jakies objawy, ale w sumie to dobrze, ze nic sie nie stalo ;) dziewczyny teraz sobie lezakuja chyba w najzimniejszym kacie :P [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DFsxZVEyWbA/T_B4wO5v5eI/AAAAAAAABQY/Dkm_4a0-OLU/s640/DSCF9723.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ihy1IufYNdw/T_B4wSCjORI/AAAAAAAABQc/Dng3JaGM6VI/s640/DSCF9724.JPG[/IMG] ;)
  25. [QUOTE]Oj z tym pożeraniem to może byc niebezpiecznie, dobrze, że nosi kaganiec Więcej fot! Zdecydowanie więcej fot proszę [/QUOTE] no wlasnie... chociaz ostatnio jak pozarla jakis worek z czyms(pewnie odchodami ludzkimi) to nic jej sie nie stalo, nawet nie miala rozwolnienia... dzisiaj na poranny spacer wzielam aparat, a okazalo sie, ze rozladowany, więc fotek niestety nie ma :lol: jest Pan Pająk [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-z5EJqyqKq9M/T_BoCtPQs-I/AAAAAAAABPw/0jas7UQ-WgU/s640/DSCF9713.JPG[/IMG] i ze swoja zdobycza ^^ [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8fZWYP43XxM/T_BoA88I4jI/AAAAAAAABPo/_eZt6O83FDA/s640/DSCF9707.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FJT6lYQkPps/T_BoBTmPE2I/AAAAAAAABP0/2A5uBT2vo9o/s640/DSCF9711.JPG[/IMG] Wczoraj szlysmy z Wena i nagle przed nami pojawil sie chlopiec z mama, ktory powiedzial "Mamo, patrz jaki brzydki pies" :lol: nie moglam sie powstrzymac od smiechu :D brzydki pies dzisiejszy zamulajacy [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Mhy7OU5dq5Q/T_Bnflw3hoI/AAAAAAAABQA/NQY9Pq5oCaw/s640/DSCF9689.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...