-
Posts
1388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anka11
-
Oszukać przeznaczenie- czyli Zlot dziesięciolatków + Komar :)
anka11 replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
NIE MOGE DODAC ZDJEC BO NIE WIEM GDZIE MOJ KABE:L :cry: :cry: :cry: -
melduje sie my wlasnie dojechalysmy, Culineo ma pociag dopiero rano droga byla bardzo wesola , 6 psow i 3 baby :loveu:
-
[QUOTE]co to ma do rzeczy czy psiarz czy nie ? [/QUOTE] no wlasnie nie wiem, ale uznalam, ze 'pouczyla mnie' ze wzgledu na psa, a nie ogolnie tego ze bylam w parku, chociaz sama nie wiem... no to Wena z dzisiaj [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PztkRq3tRy8/UBy12LAGdMI/AAAAAAAABmA/8CwRixetIXM/s640/DSCF0907.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1zPX_iH37Ic/UBy1x0WRU5I/AAAAAAAABls/5zhVnOTARMI/s640/DSCF0896.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ap0FyrSbLkw/UBy11dovQdI/AAAAAAAABl8/4N9nDRRStj8/s640/DSCF0893.JPG[/IMG] no i jedziemy na ten zlot co sie tak nim jaram :loveu: pozdrowionka! :)
-
haha <3 moj pies chyba bardziej ciagnal ku wyjsciu, a Shark chyba byl bardziej spokojny w przedziale.. tak wiec z przyjemnoscia spedze z nim te 3h w pkp i wiecej hahaha :lol:
-
hee ale sie cieszeee z tego zlotu :loveu:
-
o nie faktycznie xD rok temu przeciez byl idealny w pociagu z tego co pamietam :D
-
ja bede czekac niecierpliwie na fotki :evil_lol:
-
PA!!!! baw sie dobrze :hand: xD
-
bagaz oddany Magdzie, bilety pkp, skarpeta+bandaz dla psa kupione, wiec moge juz jechac :lol:
-
[QUOTE]a do sprzedania to jo mom 3 no ale cóż wasze psy mogą sie nimi obwiązać 3 razy :diabloti: [/QUOTE] hahahah kocham Cie :loveu:
-
[QUOTE]Gorzej po zlocie[/QUOTE] w sensie? :D kurde, moj pies ma dobre wyczucie czasu - znowu przecial se lape, ja nie wiem mamy jakiegos cholernego pecha do tego syfu.. zaraz lecimy do weta, mam nadzieje, ze obejdzie sie bez szycia i wszystko bedzie cacy swoja droga moze ktos mi tu odpowie - mowicie wszystkim psiarzom dzien dobry na spacerach? dzisiaj robilam psu foty i nagle patrze pani stoi z owczarem, wiec sie usunelam na trawnik, siad dla psa i cacycacy(inaczej Wena sie rzuca, a na onki to juz w ogole), pani przechodzi i mowi [I]dzien dobry[/I], ja odpowiedzialam(moj pies byl grzeczniutki to moglam sobie pozwolic) i od razu dodala(a wlasciwie zaburczala) [I]..sie mowi [/I]troche dziwnie sie poczulam :roll: ja ogolnie zawsze mowie dzien dobry psiarzom, ktorych znam, ale obcym nigdy...
-
ma taki waski ryjek wyglada jak ryjowka :evil_lol: ale jest spokojna czy jakis krejzol?
-
haha, ja na poczatku zapakowalam sie na lajcie, a potem sie okazalo, ze zapomnialam kocyka dla pieseczka i jedzonka :lol: w koncu jakos to wszystko razem tam upchalam, ale musialam zrezygnowac z kilku moich ciuchow :P mam tylko nadzieje, ze moj pies szybko zaakceptuje Zeusiatko :P EDIT moj piesek wlasnie sobie przecial lapcie na spacerku :loveu: ja pierdziele nie ma to jak szczescie
-
[QUOTE]Ja mam oddzielną walizkę na swoje rzeczy i oddzielną na psie plus plecak podręczny[/QUOTE] ale burzuazyjnie ma Twoj pies - wlasna walizke wow :lol: ja juz sie uporalam z bagazem, tez bede musiala wziac wiekszy plecak, bo pare rzeczy do torby sie nie zmiescilo xD
-
ja patrzylam przed chwila i nie moge znalezc Poli nr wiec mam nadzieje, ze ktos inny znajdzie :) [QUOTE]Oh znam dobrze ten ból. Ja jestem dopiero w połowie pakowania a walizka już ledwo mi się domyka .[/QUOTE] haha to niezle :lol: ja dopiero ciuchy sobie wybralam, ale juz sie boje etapu wsadzenia wszystkiego do walizki :P
-
Rumi, kasa juz doszla do Poli :) wlasnie zajmuje sie pakowaniem, wywalilam wszystko z szafy i juz mi sie odechcialo :lol:
-
Anita, a Ty bedziesz od poczatku?
-
Wena rok temu spokojnie wchodzila na gore a schody tez byly strome :P ogarniemy sobie to, bedzie ok :D poza tym nie wiem czy Mariusz z Klaudia beda chcieli na dole, bo rok temu czasami chodzili chyba wczesniej spac i nie wiem czy nie bedzie im przeszkadzac jak bedziemy latac w kolko
-
[QUOTE][url]https://lh3.googleusercontent.com/-X.../DSCF0830.JPGp[/url] jakie piękne zdjęcie [/QUOTE] dziekujemy <3 [QUOTE]Muszę pomyśleć... kurde nigdy się nie mogę zdecydować xD Nie jest to kwestia kasy rzecz jasna xD[/QUOTE] to moze tym razem sie zdecydujesz :>
-
chyba zobaczyla wedkarza xD Korenia to dawaj, dawaj :cool3:
-
przyjade i bede takim koksem ze nitk mi nie podskoczy nawet Boczo ;o chyba ustawie se przypomnienie w kom :lol:
-
ew przypakuje troche przez ten tydzien i bedzie ok HAHA
-
troche dzioba [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iNWix7gZeUk/UBeCW5fxsKI/AAAAAAAABj8/o0XA4zgxY7g/s640/DSCF0828.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XgpmPbUjvUg/UBeF_zAkxuI/AAAAAAAABlA/ztBVg1QV4Uk/s640/DSCF0830.JPGp[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2enYM_EL5Go/UBeGB6dBreI/AAAAAAAABlU/TES0XCQFCsk/s640/DSCF0832.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pcWE_kDRovA/UBeCdrRrNMI/AAAAAAAABko/CsVN6V46vqY/s640/DSCF0850.JPG[/IMG] przy okazji napisze, zeby nie bylo mamy dwa miejsca na zlot 5-15 sierpnia za 100(promocja :cool3: ) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225298-III-Śląski-Zlot-Dogomaniaków-Zapraszamy[/URL]!
-
e tam smaczki, wezme go sila :P
-
a nie wiem, ale na zlocie nadrobimy mam nadzieje ;)