Jump to content
Dogomania

anka11

Members
  • Posts

    1388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anka11

  1. i jesli Karilka nie pojedzie i nikt inny sie nie znajdzie to bedzie trzeba doplacic po ok. 20zl
  2. [QUOTE]Ahh te rodzinne spotkania.. Swoją drogą to jakiś czas temu ciotka wypaliła do mnie z tekstem że... "urosłam i wyładniałam"... Zapomniała chyba ile mam lat... Horror.[/QUOTE] hahah dobre, z 'wyladnieciem' to jeszcze rozumiem, ale ze uroslas to juz nie bardzo :P jak najbardziej dzisiaj mi pasuje :)
  3. DZIEKUJE haha! widze opitolona szyjke :D [url]https://lh3.googleusercontent.com/-61KzpNRAYu0/UA2OV1gWxhI/AAAAAAAACjM/i3S0FXYv63U/s640/_7234698.JPG[/url] hii :loveu: ale szelki nie podobaja mi sie :lol:
  4. co do listy to moze przekopiowac ja z tematu poprzedniego zlotu jesli Ewa pozwolisz? :cool3:
  5. reszta wplacona ode mnie :P
  6. ja bym Cie potrzebowala na gg!
  7. ach te niedziele :D no to dawaj znac jak bedziesz mogla nastepnym razem :)
  8. chetnie, chetnie, ale my dopiero kolo 18 bysmy mogly, bo mamy dzisiiaj gosci moze byc?
  9. [QUOTE]Haha, może dlatego, że na brzegach jest czarny materiał, którym jest podszyty spód optycznie zwęża obrożę na czarnej sierści [/QUOTE] pewnie tak, ale tez moze dlatego, ze Nuka wydawala mi sie mniejsza :D Aniela, pokazalabys zdjecia koniczynek na psie? :)
  10. Vege, w ogole nie wyglada na 3cm :D co do materiału to moj pies ma taka i bardzo lubie ten wzorek, chociaz moglam wziac 3cm [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ntVUbKbDngY/UArHKbhCjpI/AAAAAAAABjQ/VpFVmUP_VQs/s512/DSCF0224.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2gtb0ByVE78/UAqqOLKaoVI/AAAAAAAABiw/S4_pptCD-70/s640/DSCF0702.JPG[/IMG] a ostatnio przyszly do nas sloniki tez od DS :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-S9goXRhajhk/UAqqFsc_FLI/AAAAAAAABig/493hgV9QObo/s640/DSC08065.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VOq-g6JkvKo/UAMVP4kwkkI/AAAAAAAABgI/4nEfuTPDToI/s640/DSC08069.JPG[/IMG] teraz dosc kuszace sa dla mnie rozowe koniczynki z Furkidz, ale poki co sie powstrzymam, moze po wakacjach...
  11. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-c9aeI-UfMXA/T8p9fHHVYoI/AAAAAAAAPnQ/9JfXIcaTV98/s640/tn_DSC_0184.JPG[/url] hahahhaha umarlam :lol:
  12. oja ale chudziaszek z niego :o znowu bedzie lysolem na zloci :D
  13. Omry, moze lazurowy albo ew jasny turkus?
  14. i jakj jestes zadowolona z efektu? poka zdjecia :eviltong:
  15. Pola bedzie rano ok 9
  16. bedzie lepiej! :calus: ale Kresia brudasek ;) a ta srebrna 'adresowka' ostatnio gdzies mi odpadla na spacerze :P
  17. [url]https://www.facebook.com/PsieTopTrendy[/url] mam ochote na kropki od Taks...
  18. Dog Style tez maja ten material w ciemne prosiaki ;)
  19. pogramy w lapki i pobawimy sie w kolo graniaste bedzie fajnie :cool3:
  20. .... wiedzialam, ze tak bedzie :D
  21. mi sie podoba najbardziej w pierwszej i ostatniej ;)
  22. ej ale serio, moze tak na tym zdjeciu wyszedl, ale ma piekne ocza i usmiech haha to zycze dobrej nocy z kotami, na pewno sie wyspisz ^^
×
×
  • Create New...