krwawa mary :cool3: hahhaah
[QUOTE]Ma dłuższe łapy zdecydowanie, ale nie jest specjalnie większa. Zresztą Misia nie jest taka mała, do niedawna ważyła koło 9kg dopiero teraz schudła do 7,5, ale powoli wraca xD[/QUOTE]
no nie wiem dla mnie Misiak jest maly :lol: