My o nim wiemy już od bardzo dawna/Sandra/Waldi / przekazywała o nim nam info/
Liczę że po 1.11.08 uda mi się założyć wątek tylko o takich bidulkach/zabieram się i zabrać się nie mogę /.
Przecież w schronie Bydgoszczy są tam dwie siostry po przejściach.
Wiem że adopcje takich piesków zewzględu na ich biglowy charakter idą bardzo opornie.
Jest mi ,oraz wszystkim biglusią z tego powodu bardzo przykro .
Staramy się o nich pamiętać,szukać DS, ale jak na razie nie mamy sukcesów - przepraszamy :oops: a zrazem dziękujemy Wam wszyskim którzy opiekujecie się nimi .