Norcia dziękuje za możliwość udziału w prezentacji .
[B]Jest czego się uczyć i od kogo [/B]
Przeprasza za mnieszą szybkość na dzisiejszym treningu, ale łapki miały zaliczone 1,5 h pogonie w lesie , w środę będzie znacznie szybsza od pańcia :eviltong:.
Fotki będą jutro .:lol:
Pozdrowionka dla pani trener i drużyny