Jest mi niezmiernie miło Was poznać :lol:.Robicie wiele wspaniałych rzeczy.
[B]Sabina 1 [/B]ogarki zaczęły mnie interesować od światówki w Poznaniu to są [B]wspaniałe psy
[/B]Zaprasza na [URL="http://www.e-beagle.pl"]www.e-beagle.pl[/URL] zdjęcia , tam znajdziesz Norę i wiele innych pięknych biglusi polecam też wspólne spacery Poznań gdzie zobaczysz nasze co tygodniowe sobotnio ,niedzielne spotkania polecam
Pozdrowionka