super :lol: dzięki dziewczyny allegro super,noże ktoś zauważy Kajetanka;)
Lara kontakt można również podac do p.Marty lub p.Ani ;)
A Kajtek na stronie schroniska to inny pies, o ten::loveu:
http://img21.imageshack.us/img21/8895/kajtek.jpg
[quote name='Dogo07']To ja się chciałam jeszcze zapytać:
czy to jest to samo schronisko co na wątku Szakirka:
http://www.dogomania.pl/forum/f28/wlasnie-stracilem-lapke-mam-zaledwie-6miesiecy-czy-stracilem-tez-szanse-na-dom-137015/index5.html
i jeśli tak to czy namiary do kontaktu w ogłoszeniach to można dawać:
p. Marta 513 252 632
p.Ania 513 434 407
mail: [email protected].
Ile lat ma piesek ?
Tak to te same schronisko;)
Wydaje mi się ,że będzie miał około 11 lat..:roll:
Tajemniczy atak zwierzęcia:
[URL="http://wiadomosci.wp.pl/gid,11000377,title,Tajemniczy-atak-zwierzecia,galeria.html"]Krwawa jatka we wsi pod Radomiem - Tajemniczy atak zwierz�cia - Galeria - - Wiadomo�ci - WP.PL[/URL]
:shake::shake:
Agar to cudowny piesek ,podobny do amstafa, bardzo łagodny, długo błąkał się p ulicach.
Ropieje mu oczko, będzie miał mały zabieg.
Lgnie do człowieka, przytula się.
[B][COLOR=#000000]Agar jest wykastrowany, posiada mikroczip, 2 szczepienia oraz aktualną książeczkę zdrowia.
[IMG]http://schronisko-medor.webd.pl/new//images/rsgallery/original/DSC03104%20800x600.JPG[/IMG]
[IMG]http://schronisko-medor.webd.pl/new//images/rsgallery/original/DSC03105%20800x600.JPG[/IMG]
[IMG]http://schronisko-medor.webd.pl/new//images/rsgallery/original/DSC03110%20800x600.JPG[/IMG]
[IMG]http://schronisko-medor.webd.pl/new//images/rsgallery/original/DSC03109%20800x600.JPG[/IMG]
[IMG]http://schronisko-medor.webd.pl/new//images/rsgallery/original/DSC03111%20800x600.JPG[/IMG]
[/COLOR][/B][COLOR=red][B]"[/B][/COLOR][COLOR=red][B]Fundacja "Medor"[/B][/COLOR][B][B]
Przyjaciele Bezdomnych Zwierząt
ul. Urocza 9 95-100 Zgierz
kom. 506-761-221
e-mail:[/B][/B][COLOR=#0000ff][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR]
Dobek to śliczny piesek w 90 procentach doberman, bardzo łagodny wesoły. Nie wykazuje żadnej agresji. lubi zabawy.
[B][COLOR=#000000]Dobek jest wykastrowany, posiada mikroczip, 2 szczepienia oraz aktualną książeczkę zdrowia[/COLOR][/B]
[IMG]http://schronisko-medor.webd.pl/new//images/rsgallery/original/DSC03277%20800x600.JPG[/IMG]
[IMG]http://schronisko-medor.webd.pl/new//images/rsgallery/original/DSC03279%20800x600.JPG[/IMG]
[IMG]http://schronisko-medor.webd.pl/new//images/rsgallery/original/DSC03286%20800x600.JPG[/IMG]
[COLOR=red][B]"[/B][/COLOR][COLOR=red][B]Fundacja "Medor"[/B][/COLOR][B][B]
Przyjaciele Bezdomnych Zwierząt
ul. Urocza 9 95-100 Zgierz
kom. 506-761-221
e-mail:[/B][/B][COLOR=#0000ff][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR]