Bandzior:
Pierwsze dni po przybyciu do schroniska po odebraniu od właściciela..:
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6158/grnicza261fl7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3950/grnicza274cl4.jpg[/IMG]
Bandzior dziś,jednak nadal w schronie..szuka domu..
[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4887/bandzior.jpg[/IMG]
[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/981/bandzior2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1328/bandzior3.jpg[/IMG]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaniedbany-prawie-zaglodzony-uwolnil-sie-od-lanucha-swojego-wlasciciela-127523/[/url]
baner od M&T:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/**Smutna,%20zrezygnowana%20sunia**%20z%20Katowic,%20pilnie%20DT%21%21%21%21"][IMG]http://i675.photobucket.com/albums/vv115/tofisiek/BANNY%20I%20AVKI/BANN-SUNIA1.jpg[/IMG][/URL]
Kwazi został potrącony przez auto. Maleńki, już nie młody psiak troszkę wystraszony.Wspaniały piesek, bardzo oddany i wierny.Bardzo się lgnie do głaskania, przytulania i usadowienia na kolanach.Raczej nie nadaję się do mieszkania z dziecmi.Jest bardzo zazdrosny o swojego opiekuna.
Kwazi mial amputowana lapke i kastracje. Amputacja lapki byla konieczna poniewaz łapka byla bezwladna .
[img]http://img10.imageshack.us/img10/389/1004094v.jpg[/img]
[img]http://img166.imageshack.us/img166/5554/kwazi.jpg[/img]
[img]http://img23.imageshack.us/img23/2601/kwazi2.jpg[/img]
[img]http://img23.imageshack.us/img23/6301/kwazi3.jpg[/img]
Przebywa w schronisku w Koninie (Wielkopolska)
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i tel. /63/ 243-80-38.