[quote name='betty_labrador']dzięki dzięki :)
Moja mama zawsze powtarzała że nikt by nie miał cierpliwości do jej adhd haha. I tak teraz się uspokoiła, ale wariatka z niej straszna :D jak sie nakręci to koniec :D[/QUOTE]
posiedz z moimi dwoma, podejrzewam ze Tosia przy nich to aniołek :diabloti: