Jump to content
Dogomania

Anecioreczek

Members
  • Posts

    3509
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anecioreczek

  1. to byly poczatki - jak uczylam go nakrecac sie na friesbee: [video=youtube_share;-7gihGWEbBA]http://youtu.be/-7gihGWEbBA[/video]
  2. rzucało mu pare osób - np. ludzie którzy regularnie trenuja friesbee i lipa xD
  3. Tic Tac lubi friesbee - i wiem ze w przyszlosci napewno bedzie to robić. Mushu lubi - ale nie kreci go az tak - przedewszystkich za cholere nie chce mu sie skakac do tego w powietrzu, - on doslownie dobiegnie do miejsca gdzie moze juz zlapac ale - poczeka az spadnie. Jedyne łapie gdy np robimy skoki na plecy, albo przez nogi - ale bardziej nakreca go szarpak badz pilka wtedy niz friesbee - dlatego 1 sportem Mushu jest agility.
  4. wróciliśmy wlaśnie ze spaceru, Tic Tac happy, Mushu Też. Tic Tac prkatycznie załapał aport przy obiegu nóg, co nie zmienia faktu że nadal jest opóźniony w rozwoju :diabloti: Łapienie czegoś powietrzu nawet jak 30 sekund wisi nad jego głową jest prkatycznie nie możliwe ( czasem sie udaje, np przy friesbee na glowie jak na filmiku. musi sie BAAAARDZOOO SKUPIĆ ). Natomiast Mushu obieganie przy nogach nie sprawia w ogóle frajdy :P woli obiegać coś innego np. ptactwo otóż to. The best xD Mushu i Bumbel "STAARYYYY taka du.. była!" :D
  5. dacie rade! :) za jakiś czas Alpina będzie zdrowa :)
  6. dalam im litra bolsa i sobie poszli :D a ja wróciłam do maltretowania xD
  7. co tuu taka cisza? :>
  8. wpadłam zobaczyc co sie tutaj dzieje :P
  9. ja też lubie zime, ale nie mam już butów bo mi wszystkie popękały :placz:
  10. nie wszysctkie bordery są glosne :) Tic Tacm tylko szczeka na torze :D tak to cichy :D
  11. ja mam nadzieje że dostane urlop ale znając moje szczęście to nie -.- ja na nikogo nie bede zazalen zgłaszac, osobiscie oglaszam że z labradorami , owczarkami długowlosymi do Mushu nie podchodzić :D jakoś tak.. nie lubi :D
  12. "fałdy" mięsa.. eee mięśni :D
  13. porterciki w domu tez nie? :(
  14. turlał by się po torze na agility :D Klatka akurat powiginana przez byłego tymczasowicza, miał ostry lęk separacyjny, zostawiłam go w klatce na 5 minut i poszłam do toalety. dodam że zostawał klatce casem i 30 minut i miał mnie na widoku, ale niestety znikając mu z oczu... znikneły tez pręty :D
  15. ja podeśle linka, bo tylko tak mogę pomóc. Chociaż bym chciała na dt to nie mogę :(
  16. [quote name='asiak_kasia']tam gdzie jest jatka tam są moje suki :diabloti: Znajać zycie nikt nas nie bedzie lubił i każdy bedzie się trzymał na dystans :-( ale my się też piszemy ;)[/QUOTE] stworzymy grupke nie lubiących przez innych :D
  17. [quote name='Aleks89']Lucas gustuje w morderstwach na pleśniowych BC:diabloti:[/QUOTE] super, przynajmniej nie bedzie że porzuciłam psa bo chcialam się go pozbyć tylko że go cos zezarło , jedziemy na 100% :D
  18. oooooo ja w tym roku bardzo chętnie - już nie mam zjadacza wszystkich psów :diabloti: i nie jestem panikarą :D
  19. heja! Jak tam po świetach, objedli się? :)
  20. [quote name='Fauka']Ja sobie czasem tak myślę, jaką frajdę sprawiłabym psu decydując się na potomstwo, po czym dociera do mnie jak bardzo bym tego żałowała :lol:[/QUOTE] mam to samo, wiem że Mushu byłby super dla dzieciaków ( co widze gdy chodzimy na akcje) ale cholera jasna przeraża mnie fakt dzieciarni w domu :D
  21. rygor musi być :P Tic Tac też do Mushu Miski nie podchodzi ;P
  22. czekam na fotyy!!! :D a Blue - żaba :D
  23. [quote name='Tekla64']a moje tej zimy... chba maja gdzie indziej lepiej bo u mnie pelno wrblowatych i sikorek a malo kiedy co ciekawszego do karmnika przyleci za to u kur i u dnaieli roznego ptactwa coeniemiara, tam chyba jednak swobodniejsze sa aaa no i ja nie ulatwiam zycia ptakom , dostaja slonecznik nieluskany a co tez se musza zpracowaac na zycie[/QUOTE] u nas tez masakra, a dystrybutorzy juz chcieli wycosfac jedzenie ( pracuje w zoologicznym) i musielismy kurna szukac po hurtowniach slonieczika pszenicy gotoych mieszanek, bo zima wrocila ;/
  24. a teraz z serii nie dobrej wlascicielki. Czyli zawody agility i Tic Tac w klatce robiacy sajgon
×
×
  • Create New...