Jump to content
Dogomania

Anecioreczek

Members
  • Posts

    3509
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anecioreczek

  1. Pogoria w dąbrowie :) Ola siniorita :cool3:
  2. fajne to to! wezcie mojego szorstaka do zestawu :D
  3. uwazaj z tym wpadniem młoda jestes :D
  4. dobry! co sie tu dzieje :)
  5. my dzisiaj przezylismy sukces z Mushu bo siedział na dup..ku i sie nie ruszał a smakow czy piłki nie miałam :D z Ticiem niema takiego problemu - chyba ze dookola jest za dużo rozpraszaczy ale Mushu wszystko rozprasza - zwlaszcza ptaki
  6. o to ja z repeta! co za urocza whipettka! :loveu:
  7. [quote name='Pestkaa']Ustawienia do zdjęć są bombowe! U nas dzisiaj był śmiech, bo próbowałyśmy ustawić dwa psy na ławce - jak jeden siedzi, to drugi stoi i tak dalej. :D A zdjęcia boskie! Jest czym oko nacieszyć, a zdjęcia z szczeniaczkiem rozbrajające :loveu: przechodziłam dzisiaj to samo :D betty_labrador broń Cie panie boże :D
  8. jakas mieszanka sznaucerka ;) mam go od 3 tygodni aktualnie ma 5 - zachipwany zaszczepiony odrobaczony odpchlony nic tylko brac! :D
  9. to małe coś to mój tymczas jak majówka to majówka :D i nasza grupa obydwie grupy - sredniozaawansowana i poczatkujaca - brakuje tylko Agi z Pudlica Chicą. i na deser : JAK POWSTALO TO ZDJECIE UBAW PO PACHY ZAPRASZAM DO OGLADANIA [video=youtube;kB4JMz7UBoA]http://www.youtube.com/watch?v=kB4JMz7UBoA[/video]
  10. jak to Olek stwierdził - nieforemny border ;) ( 47cm i 12.5 kg)
  11. akcja "podaj bordera" kiełbasa i banany z grila i mięso na grila się wietrzy :D
  12. heja:) ostatnio brak czasu, ale nareszczccie jutro wolne! i ot jutro jade do Krakowa wiec gdybys ktos chcial jakies zdjecia a jest z okoloicy Krakowa pisac na PW ;)
  13. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ffR2hU-eOrQ/UWk-C8N2T6I/AAAAAAAADKQ/rCN9FCUhcP8/s720/DSC_0393.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-z81Cl1SNuas/UWk-EqKrciI/AAAAAAAADKY/McXiPXMXiXY/s720/DSC_0394.JPG[/IMG] Muszę sie przyzwyczaic do biegania z dwoma różnymi psami. Tic Tac bez problemu się wysyła - natomiast Mushu ma z tym duży problem więc przywyczailam sie do zaper.. do kazdj przeszkody, Ticu nie potrzebnie trace na to czas i energie :D i jeszcze Tic Tac ze swoją kumpelą. - Abi :) od Martyny ;) [img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/604084_558710060836251_550007952_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/64203_558710057502918_2110913375_n.jpg[/img] [img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/58577_558710087502915_1234305837_n.jpg[/img]
  14. [img]https://lh3.googleusercontent.com/--xQ6vqw7TXA/UWk9I9giObI/AAAAAAAADHo/bssuWeqMsm8/s720/DSC_0265.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-xQEqfjij2GM/UWk9S6JFpiI/AAAAAAAADIA/KE-M9yaKzxg/s720/DSC_0363.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kCjQNESrNtI/UWk9eQKFluI/AAAAAAAADIk/QTfphEN_Jo4/s720/DSC_0375.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-VCsbiNGNUi8/UWk9jGNcfdI/AAAAAAAADIs/FtwwqExtARs/s720/DSC_0376.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-U2yag-Y-5EI/UWk90BJRrNI/AAAAAAAADJk/9ycbSZ0RXus/s720/DSC_0383.JPG[/img]
  15. wczrajszy trening Agility - Tic Tac juz oficialnie rozpoczoł treningi dzisiaj jedzie z TZetem na seminarium z Iwoną Gołąb ( a ja w pracy :placz: ) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-YTbgelAAfZs/UWk5uirg5HI/AAAAAAAAC_0/ctRcAGbl-Ts/s720/DSC_0099.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-6GrEjtzSzOo/UWk6tbXP_XI/AAAAAAAADCA/89mC83cvm2o/s720/DSC_0136.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-APNFkARm3_I/UWk64cbtsrI/AAAAAAAADCc/i61WlCVBPWw/s720/DSC_0140.JPG[/img] ja odstawiam jezioro łabędzie [img]https://lh4.googleusercontent.com/-MmjsZqjNiIE/UWk73crhZ3I/AAAAAAAADE0/JIdfErS6huE/s720/DSC_0173.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-zVdXovFVIo8/UWk8VOJnQYI/AAAAAAAADFs/Cde2aQ-LDeY/s720/DSC_0182.JPG[/img]
  16. [quote name='Dorin91']Przecież przedszkolaki się właśnie najbardziej udzielają! :D[/QUOTE] trzeba było być dzisiaj - zahipnotyzowane w Mushu totalnie zero reakcji na pytania :D
  17. zwykle kiedy mam na 11- 12 godzine mój dzien wyglada tak ( dzień powszedni) 7:00 - pobudka - i mówie poważnie - Tic Tac nie daje mi spać pozatym wtedy biore tabletki anty, więc muszę wstać zjeść śniadanie i je zażyć. 7:30 - zbieram się na pola z psami, czasem zostaje do 8:30 a czasem 9:00 9:00 - ide spać godzine :D 10:00 krótki 30 minutowy spacer z psami.( jak mam na 12:00 to jeszcze sobie śpie ) 11-19 praca i wracam do domu i wiadomo... w miedzy czasie - TZet przychodzi i wychodzi z psami. 2 razy w tygodni psy idą do rodziców bo mam np. dniówke 10 godzinną. czasami mam o 9:00 trening agility z Mushu/ teraz też zaczyna Tic Tac . Więc zabieram psa na trening na 9. drugiego zostawiam u rodziców a o 11 kiedy ide do pracy moja mama przyjezdza do mnie do pracy zabiera psa i jedzie z nim do domu ( pracuje w sklepie zoologicznym wiec przez jakis czas moje psy u mnie moga byc) ronwniez tic tac chodzi na psie przedszkole - wiec raz w tygodniu wieczorem jade z nim. wolontariay jest soboty o 9 - jesli moge przyjezdzam na 11 do roboty wiec jeden spacer niema problemu. kiedy mam szkole(co 2 weekend) wstaje wczesniej idziemy na dluzszy spacer - ale zwykle wracam po 4 godzinach lub 5 bo nie chce mi sie tam siedziec :D jesli chodzi o zajecia - no musialabys to zobaczy tak jak mowilam mamy 3 grupy wiekowe dla kazdego co innego ale caly cas zadajmy pytania nie ze non stop opowiadamy, co chwile zadajamy pytania oni odpowiadaja -jak nie to tlumaczymy. Niema opcji nie wchodzenia w zajecia ;P chyba ze to przedszkolaki to wiadomo ;)
  18. [quote name='Unbelievable']nieprawda ;)[/QUOTE] to było w przenośni.... ale często się to zdarza.
  19. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja właśnie Cię podziwiam :) Też pracuję na pełen etat, też uczę się zaocznie, tez pomagam psiakom... I podziwiam Cię, że wciąż masz tyle czasu na pracę z psiurami, to niesamowite. Zawsze wydawało mi się, że nigdy sobie nie będę mogła na to pozwolić, bo większośc czasu nie ma mnie w domu... A tu cuda się zdarzają :) motywujesz do działania![/QUOTE] Są i minusy czyli np. Piątek wieczór telefon "Aneta jetesmy w inferno przychodź" :lol: Większosc moich spotkań towarzyskich robie w domu :lol: ja wiem że to sie mowi 'ok, bede miala psa mniej spotkan ze znajomymi nic sie nie stanie' ale potem siedzisz w domu, wymeczysz psy na spacerze a potem sie nudzisz i myslisz - o cholera nie mam znajomych tylko same forum xDDD Albo móJ TZet narzeka że nie przychodze do jego do domu tylko on u mnie wiecznie przesiaduje :P [quote name='betty_labrador']Dzięki za odpowiedź :) No właśnie... fajnie osobom które się uczą, malo obowiązków i maja jeszcze psa o jakim zamarzą i sporo czasu dla siebie... Ja dostalam Tosie na studiach-wtedy mialam wiecej czasu dla niej, ale uczyłam sie dopiero o psach w praktyce. Teraz mam mało czasu dla siebie, a dla psa na spacery na ktorych rzadko coś robie-w sumie Tosia wiele juz umie. Agilitowała etc. Ale teraz marzy mi sie nowy pies do pracy, żeby mieć motywację do robienia czegoś z psem surowym. No i innym niz Tosia. Myślałam, że właśnie masz nauke, dlatego wzięłaś bordera poniewaz masz czas, więc podziwiam Cie w Twojej sytuacji :) naprawdę ogromny nakład pracy. A jakie sztuczki umie Twoj pies? i czy agillitujecie w jakims klubie? (wybacz nie czytałam całego bloga :) )[/QUOTE] Wiesz co, nie umiem wypisac ci sztuczek bo kurna... jest ich troche, a nigdy nie pamietam Agility - klub Agilife w Sosnowcu :) a jesli chodzi o sztuczki Tic Taca to wczesniej wstawialam filmik z 6 miesiaca, teraz nauczyl sie jeszcze pare rzeczy :p dla przypomnienia [video=youtube;UTEsOlFByL4]http://www.youtube.com/watch?v=UTEsOlFByL4[/video] a tutaj już wysle bo juz zrobiłam miałam to zrobić potem no ale trudno... :P zrobiłam filmik z rocznej pracy z Mushu 24 kwietnia minie rok od kiedy ze mną jest :) [video=youtube;fCu86Tid_rI]http://www.youtube.com/watch?v=fCu86Tid_rI[/video]
  20. no to tic tac wazy teraz 11-12 kg :D
  21. boze on byl chyba taki jak Tic Tac jest teraz :D
×
×
  • Create New...