-
Posts
6215 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Chefrenek
-
[quote name='MagdaRR']Hmm.... jestem ciekawa czy w związku z kryzysem mam głodzić psy?????????????:angryy: Psy muszą jeść czu jest kryzyzs czy nie. One kryzys mają gdzieś. Więc szanowny prezes mógłby to uwzględnić, jak już sobie tak gdybamy.[/quote] Ale firmy też ponoszą jakieś koszty. Wszystko zaczyna się od producentów nizszego szczebla a kończy na worku karmy w sklepie.:cool1:
-
[quote name='Marcinex']Witam! Poprzedni miot mi padł i wszystko wskazuje na herpeswirusa. Zaczepiłem sunię Eurican herpes 205. Czy to coś da jeśli sunia jest nosicielem ? w poprzednim miocie wszystkie szczenięta padły. Co zrobić żeby nie padały ?? Będzie ok ? suka nie ma żadnych śladów objaw tej choroby (patrząc gołym okiem) Pisze tu bo jak pisałem w chorobach to nikt mi nie odpisuje ;/ Może ktoś miał zarażoną sunię i co zrobił ?[/quote] Wydaje mi się, że jak ktoś jest chory na coś to się go przeciw temu nie szczepi tylko się go leczy. :hmmmm: Skoro po 1 miocie miałeś podejrzenia, że suka jest chora to trzeba było ją zbadać i dopiero myśleć o kryciu. Poza tym może być tak, że to samiec zaraża podczas krycia. edit: przeczytałam sobie pozostałe posty Marcinex...i wszystko jasne.:mad:
-
[quote name='MagdaRR']Ja jestem generalnie zadowolona z Hill'sa jakościowo (uważam osobiście, że jest lepsza niż RC). Ale cenowo mnie denerwuje i stąd też zmienię Go na inną :angryy: podwyżka 40 pln przez dwa miesiące na worku to trochę za dużo jak dla mnie:mad:I nie chodzi mi tu o cenę ostateczną tylko o jej skoki i "mienie" gdzieś tych co ją kupują.[/quote] Hehe większość karm podrożała z powodu kryzysu a nie bo Prezes miał takie widzimisię.:cool3: A jak się chce mieć karmę dobrą jakościowo to trzeba bulić.:diabloti:
-
[quote name='diabelkowa']skoro i tAK tu jeden wielki off to ja sie spytam, jesli suka by miala zrobiona hodowlanke a wlasciciel nie zarejestrowal by jeszcze hodowli i ja pokryl reproduktorem szeniaki by sie urodzily a wlasciciel dopiero teraz chcialby zarejestrowac hodowle to dostaly by metryke ?[/quote] Hmmm można by to podciągnąć pod "warunek". Musiałby napisać jakieś pismo a ZK by je rozpatrzył. Tak sądzę. BYć może ZK kazałby też zrobić badania genetyczne.:roll:
-
[COLOR=SeaGreen][B]Anastoki, a może spojrzysz na datę pierwszego postu? Już nie pierwszy raz wywlekasz jakieś przedawnione wątki.[/B][/COLOR]
-
[quote name='akodirka']trzeba zapisac albo otworzyc, na moje oko to to jest jakas piwnica? no to można sobie wyobrazić w jakich warunkach za tą ładną narzutą chowane są maluchy :shake:[/quote] A co myślałaś, że to Wersal?:diabloti: [quote name='bognik'][URL]http://s5.tinypic.com/t0hugw.jpg[/URL][/quote] Dzięki.;)
-
[quote name='bognik']Raczej co tam jest: [URL]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/562/30/24/562302423[/URL] :mad: Nie wklejajcie linków do ogłoszeń, ile można o tym pisać :roll: Kopiujcie osobno zdjęcia i tekst jeżeli chcecie coś pokazać.[/quote] nie otwiera się
-
[quote name='chemicalo']Nie chcę się na siłę czepiać, ale zwróćcie uwagę, na to co dzieję się za tą kolorową szmatą. Na jednej z tych aukcji jest zdjęcie, na których można to zobaczyć.[/quote] Chyba ta osoba czyta ten wątek bo to coś już jest zasłonięte. Co tam było?
-
[quote name='Mona']Puzzle to może coś dla mnie wymyślisz? Myślę nad przydomkiem i chciałabym żeby miał siódemke w nazwie(data urodzenia mojej suki 7.08.2007 :p)Rasa Collie Rough.[/quote] 7th heaven ;)
-
[quote name='Phate25']No mysle ze piesek sie obudzil ok 4 ale zauwazyl ze sie nic nie dzieje i lezal grzecznie, wiec mysle ze wszytsko bylo z nim wporzadku. A co do york'a to zeczywiscie byl zaczepny ale w dobrym tego slowa znaczeniu. Taki kochany. Ale troche zboczylismy z tematu, co w sprawie wyboru psiaka ?[/quote] Phate jeśli myślicie o shihu to ostatnio często trafiają takie do adopcji. Popytaj na adopcje shih tzu.;) edit: [B][SIZE=2][COLOR=black]Oddam psa w dobre ręce!!!!!!!!!! PILNE!! [/COLOR][/SIZE][/B] [B]opis:[/B] Oddam psa 9-cio miesięcznego rasy Shih tzu! Kontakt: 511336718 [B][SIZE=2]dane kontaktowe:[/SIZE][/B] [B]Paulina[/B] E-mail:[EMAIL="[email protected]?subject=Dotyczy%20ogloszenia%20z%20Portalu%20Trojmiasto.pl"][email protected][/EMAIL] Miasto:Gdańsk Tel./fax:511336718
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='gops'] czy acane z jagniecina i jablkiem wasze psy lubia? to ciekawe polaczenie [/quote] Wciąga nosem.:cool3::cool3::cool3:
-
[quote name='sotie'][URL="http://www.gryzaki.pl"]www.gryzaki.pl[/URL] mój pies dostaje jednego śmierdziela dziennie, ew. co drugi dzień, i to chyba jest za często, bo zacząl wybrzydzać, żwacze które dotąd były niezmiennie hitem chyba mu się przejadly. ale ponieważ jest niejadkiem kupilam dwa woreczki mielonych, moze mu zasmakują w misce :razz:[/quote] Nie widzę tam mielonych :hmmmm:
-
[quote name='ulcia832']nasz york ma 2,5 roku.okazało się że cierpi na zespolenie wrotno -oboczne.:-(jutro odbieramy go z kliniki, gdzie miał robione wszystkie badania , które w efekcie potwierdziły ta właśnie diagnozę. wiemy że w Polsce robi się operację polegającą na założeniu pierścienia ale nie wiemy ile taka operacja kosztuje. jeśli ktoś z was ma podobny problem i poddał pieska takiej operacji to proszę o info w tej sprawie. nasz piesek jutro wraca do domku;) i będzie na diecie hepatica. weterynarz powiedział że będzie dobrze jeśli będziemy się jej trzymać, problem tylko czy psiak będzie chciał to jeść bo jest dość wybredny. jak macie też taki problem jak my to napiszcie jak sobie z nim radzić i jak się psiaki czuja na takiej diecie.[/quote] Napisz do dorcia44
-
Ja myślę, że odpowiedni będzie shih tzu. Jeśli wystawy Was nie interesują to włoski można obciąć. Z innych to buldożek francuski i mopsik, z tym że to raczej trudne rasy tj chorowite.;)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[COLOR=SeaGreen][B]Wszystkie posty nie na temat zostały usunięte. Osobiste wycieczki proszę kierować na priv a najlepiej wyjaśniać je w realu.[/B][/COLOR]
-
Wpadłam tutaj przez przypadek, z banerka czyjegoś banerka. Jolek ja dawałam psu duspatalin, dział tylko przez pierwszy dzień, później już nie.:-( To co zwróciło moją uwagę to nienaturalny garb na plecach Axelka. Czy on ma tak cały czas? Czy to zdjęcia tak wyszły? Może te problemy trawienne są od kręgola?:roll:
-
Dokładnie taka. Śliczne.:loveu:
-
Haha jeszcze przydałaby się jej taka opaska z uszami królika.:evil_lol:
-
Ale Ci się udało uchwycić moment.:diabloti: A jak oczko?
-
Możesz spróbować taste of the wild, na każdy etap rozwoju.;)
-
[quote name='AnitaOli']I grzyby są....:shake: drożdżaki w jelitach... pani wet boi się o jego nerki , żeby mu dać od razu antybiotyk... i na razie jesteśmy na takich 2óch pastach ...jak krwawienie przejdzie to oznacza, że działają i grzyby zaczynają obumierać.. a jak nie to antybiotyk koniecznie zaaplikować trzeba będzie :-([/quote] Najważniejsze, że już wiecie o co kaman. Trzymam kciuki :thumbs:
-
[quote name='ma']wczoraj zmienialam olej w samochodzie i przy okazji ucielam sobie pogawedke z matka mechanika. Wnuczki maja " yorczke" wyzalila mi sie ze mala chorowala caly pierwszy rok zycia. Pochwalia sie tez ze juz bedzie miala trzecia cieczke i bedzie kryta. Pytam o uprawnienia hodowlane... Odpowiedz oczywiscie wszystko ma. Biore malutka na rece.. sladu tatoo nie ma ani w uszku ani a pachwinie.... Jest bardzo mala.. mowie o cesarkach u takich maluszkach.. zupelnie jakbym mowila do gluchej osoby.... ONI TEGO NIE SLYSZELI!!! powtarzalam to kilka razy, czy nie boja sie malej stracic przy porodzie.. jest malenka i moze sama nie urodzic.. Znow to samo.. jakbym mowila do gluchego... Tylko zmiana tematu na ten: jak to jezdza z malutka do fryzjera, jak to ja kapia ( czysciutka jest i zadbana) ile to kosztowalo jej leczenie jak miala pierwszy rok zycia... Dodam ze kasy im raczej nie trzeba.. Nie czulam zeby tu o kase chodzilo.. Jeszcze zaczelam z innej beczki.. ze jak chorowala to jej dzieci tez moga byc takie same chorowote albo gorsze.. odzew ten sam.. jakby nic nie slyszeli.. Jakbym mowila po chinsku albo wcale nie mowila... Zaczelam takze mowic o wadach u takich maluszkow- ciemiazko i takie inne.. Sciana... ZERO nawiazania do tematu... Nabywcy tych szczeniakow oczywiscie beda mowic o rasowych yorkach chorych..[/quote] I pewnie robili takie powątpiewające miny w stylu..wariatka pieprzy głupoty, my i tak swoje wiemy.:cool3::evil_lol::roll: