Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. Smutna historia Barrego nie moze zakonczyc sie tak smutno.
  2. Czekamy niecierpliwie i ze strachem co z Dinem?
  3. Najwieksze marzenie: Niech opustoszeja schroniska. Niech zmiekna zatwardziale serca. Rali symbol ludzkiej bezwzglednosci, to glos wolajacy o zmiany, ktore musza zajsc. One sie stana, jesli jeden sprawiedliwy wyciagnie pomocna dlon dla Rali.
  4. Brzydula kojarzy mi sie z glebia, ciemnej, aksamitne nocy. Ciemna suknia, na ktorej sa widoczne biale cetki jak gwiazdki na niebie. Lapy, ktore prosza o milosc, cieple i miekkie, az gdzies w srodku czuje sie pragnienie przytulenia do nich poczucia cieplego jezyka jak musniecia wiatru. Brzydula, to Ciepla noc oczekujaca slonecznego dnia. Radosc i cieplo potrzebne dla Kopciuszka.
  5. Oby ruchu jak najwiecej, Momo do domku prosze.
  6. Smacznego wszystkim domownikom.
  7. Ronju totakie niesprawiedliwe, ze nie masz domku.
  8. Pomocy dla Melanza, POMOCY!!!!!! Dobrzy ludzie potrzebni.
  9. Wiedzialam, ze Sasza zostanie zauwazona i nietrudno ja pokochac. Jej oczy nie pozwalaly o niej zapomniec. Teraz niestety nie moge zajac sie nia bezposrednio, ale moge opowiedziec to co zauwazylam podczas krotkich spacerow. Mailam wrazenie, ze Sasza boi sie wspollokatorow z klatki. Gdy zabieralam ja, a potem musialam odprowadzic na miejsce zawsze balam sie czy nie stanie sie cos zlego. Ona wskakiwala do budy i dopiero gdy emocje w boksie opadaly nabierala odwagi aby z niej wyjsc. Gdy chodzi na smyczy, bardzo robi to delikatnie, nie ciagnie tylko lapkami muska podloze, tak jakby chciala byc niewidzialna i nieslyszalna. Jest jakby wycofana. Ale to moze pozwolilo jej przetrwac. Wiem , ze Szasza potrzebuje pomocy, jest jednym z tych psiakow, ktore jej najbardziej potrzebuja. Jest malutka. Ogonek ma rzeczywiscie przyciety, krotki. O relacji z kotami niewiele moge powiedziec, bo przewijaly sie w pewnej odleglosci, ale nie reagowala na nie. To posluszny psiak.
  10. Od Moriii i jej determinacji w pierwszym momencie wszystko sie zaczelo. Nameczyla sie dziewczyna wtedy bardzo aby go wyciagnac ze schroniska i dalej lancuch ludzi o wielkich sercach pozwolil Dragonowi na zycie. Tyle aangazowanych i wspierajacych osob, ze nie bylo innego wyjscia Dragon blakajacy sie podobno mieiacami po lodzkich ulicach ma kochajacy dom. To jest nadzieja dla innych, ktore czekaja na nowe zycie.
  11. Dinus szukaj domku ale teraz dobrego, ktory by rozumial Twoje potrzeby.
  12. Sasze nietrudno pokochac. Sasza to male serduszko, czekajace na pomocna dlon.
  13. Mieszkanko dla Bratka potrzebne jest. Bratek nie bedzie wadzil nikomu a tylko umili zycie.
  14. Oczywiscie, ze zmarniala, bo to bardzo wrazliwy pies i doskonale sobie zdaje sprawe z tego co sie dziej wokol niego.
  15. Piekny, elegancki, karakuowy straznik, romantyczny Body guard czeka na staly etat.
  16. Dobrzy ludzie potrzebni, bardzo potrzebni aby ten swiat nie pograzyl sie w otchlani i aby Melanz mogl sie do dobrego czlowieka przytulic.
  17. Barry nie podajemy sie, piekny Barry prosi o dom.
  18. Dzieki za informacje. Sara jest mloda duchem i cialem. Piekna duchem i cialem. jej historia musi zakonczyc sie happy endem, bo inaczej nie mialoby sensu to wszystko.
  19. Rali nie poddajemy sie. Domek dla Ciebie musi byc. To wlasnie Rali potrzebuje najwiecej uwagi, skromna i niezauwazana Rali, czeka na swoj wielki dzien.
  20. Boze bardzo prosze, Derby nie moze umrzec w schronisku, to kleska, prawdziwa kleska.
  21. Kochana Babciu, bardzo prosimy pomoz Nelusi odzyskac utracone zycie. Nelusia da tyle milosci, ze trudno to nawet sobie wyobrazic, ale napewno swiat pojasnieje.
  22. Momus hop do gory. Czy ta pani sie odezwala? niech sie nie obawia. One wszystkie chodza na smyczy, a te ktore nie umieja bardzo szybko sie ucza. Mialam kilka w domu wzietych bez specjlanego zastanawiania sie jak reaguja na warunki inne niz schroniskowe i wszystko bylo O.K. A satysfakcja z uratowanego zycia jest nieporownywalna do innych uczuc.
  23. Tak napisalam tekst do chicken i zostal wstawiony. Mam nadzieje, ze cos to da. W Ronje jestem tak zaangazowana uczuciowo, ze byc moze za dlugi ale chcialam wszystko napisac co wiem i co czuje na jej temat. Ciezko idzie szukanie domow dla tych bid, Jest ich w Polsce tak duzo, ale mam nadzieje, ze jeszcze ktos znajdzie u siebie kwalek kacika. Nie moge pogodzic sie ztym ze mogloby byc inaczej.
×
×
  • Create New...