hanka456
Members-
Posts
5564 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hanka456
-
Futrzasty Bary z Łodzi trafił do wspaniałego domu!!!
hanka456 replied to julia.zuzanna's topic in Już w nowym domu
Smutna historia Barrego nie moze zakonczyc sie tak smutno. -
DINO-już 4,5 letni dalmatyńczyk -NARESZCIE W NOWYM DOMU
hanka456 replied to bunia's topic in Już w nowym domu
Czekamy niecierpliwie i ze strachem co z Dinem? -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
hanka456 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Najwieksze marzenie: Niech opustoszeja schroniska. Niech zmiekna zatwardziale serca. Rali symbol ludzkiej bezwzglednosci, to glos wolajacy o zmiany, ktore musza zajsc. One sie stana, jesli jeden sprawiedliwy wyciagnie pomocna dlon dla Rali. -
Brzydula kojarzy mi sie z glebia, ciemnej, aksamitne nocy. Ciemna suknia, na ktorej sa widoczne biale cetki jak gwiazdki na niebie. Lapy, ktore prosza o milosc, cieple i miekkie, az gdzies w srodku czuje sie pragnienie przytulenia do nich poczucia cieplego jezyka jak musniecia wiatru. Brzydula, to Ciepla noc oczekujaca slonecznego dnia. Radosc i cieplo potrzebne dla Kopciuszka.
-
Oby ruchu jak najwiecej, Momo do domku prosze.
-
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Smacznego wszystkim domownikom. -
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ronju totakie niesprawiedliwe, ze nie masz domku. -
Łódź - TERRIEROWATA SASZA już nie cierpi w milczeniu. MA DOM!!!
hanka456 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Wiedzialam, ze Sasza zostanie zauwazona i nietrudno ja pokochac. Jej oczy nie pozwalaly o niej zapomniec. Teraz niestety nie moge zajac sie nia bezposrednio, ale moge opowiedziec to co zauwazylam podczas krotkich spacerow. Mailam wrazenie, ze Sasza boi sie wspollokatorow z klatki. Gdy zabieralam ja, a potem musialam odprowadzic na miejsce zawsze balam sie czy nie stanie sie cos zlego. Ona wskakiwala do budy i dopiero gdy emocje w boksie opadaly nabierala odwagi aby z niej wyjsc. Gdy chodzi na smyczy, bardzo robi to delikatnie, nie ciagnie tylko lapkami muska podloze, tak jakby chciala byc niewidzialna i nieslyszalna. Jest jakby wycofana. Ale to moze pozwolilo jej przetrwac. Wiem , ze Szasza potrzebuje pomocy, jest jednym z tych psiakow, ktore jej najbardziej potrzebuja. Jest malutka. Ogonek ma rzeczywiscie przyciety, krotki. O relacji z kotami niewiele moge powiedziec, bo przewijaly sie w pewnej odleglosci, ale nie reagowala na nie. To posluszny psiak. -
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Od Moriii i jej determinacji w pierwszym momencie wszystko sie zaczelo. Nameczyla sie dziewczyna wtedy bardzo aby go wyciagnac ze schroniska i dalej lancuch ludzi o wielkich sercach pozwolil Dragonowi na zycie. Tyle aangazowanych i wspierajacych osob, ze nie bylo innego wyjscia Dragon blakajacy sie podobno mieiacami po lodzkich ulicach ma kochajacy dom. To jest nadzieja dla innych, ktore czekaja na nowe zycie. -
DINO-już 4,5 letni dalmatyńczyk -NARESZCIE W NOWYM DOMU
hanka456 replied to bunia's topic in Już w nowym domu
Dinus szukaj domku ale teraz dobrego, ktory by rozumial Twoje potrzeby. -
Łódź - TERRIEROWATA SASZA już nie cierpi w milczeniu. MA DOM!!!
hanka456 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Sasze nietrudno pokochac. Sasza to male serduszko, czekajace na pomocna dlon. -
Trójłapek Bratek...śliczny,młody...kaleki??? MA DOM!!!!:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Mieszkanko dla Bratka potrzebne jest. Bratek nie bedzie wadzil nikomu a tylko umili zycie. -
Futrzasty Bary z Łodzi trafił do wspaniałego domu!!!
hanka456 replied to julia.zuzanna's topic in Już w nowym domu
Barry nie podajemy sie, piekny Barry prosi o dom. -
SARA - całkowicie wykończona sunia od bezdomnego..MA DOM!!!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dzieki za informacje. Sara jest mloda duchem i cialem. Piekna duchem i cialem. jej historia musi zakonczyc sie happy endem, bo inaczej nie mialoby sensu to wszystko. -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
hanka456 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rali nie poddajemy sie. Domek dla Ciebie musi byc. To wlasnie Rali potrzebuje najwiecej uwagi, skromna i niezauwazana Rali, czeka na swoj wielki dzien. -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Boze bardzo prosze, Derby nie moze umrzec w schronisku, to kleska, prawdziwa kleska. -
Momus hop do gory. Czy ta pani sie odezwala? niech sie nie obawia. One wszystkie chodza na smyczy, a te ktore nie umieja bardzo szybko sie ucza. Mialam kilka w domu wzietych bez specjlanego zastanawiania sie jak reaguja na warunki inne niz schroniskowe i wszystko bylo O.K. A satysfakcja z uratowanego zycia jest nieporownywalna do innych uczuc.
-
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Tak napisalam tekst do chicken i zostal wstawiony. Mam nadzieje, ze cos to da. W Ronje jestem tak zaangazowana uczuciowo, ze byc moze za dlugi ale chcialam wszystko napisac co wiem i co czuje na jej temat. Ciezko idzie szukanie domow dla tych bid, Jest ich w Polsce tak duzo, ale mam nadzieje, ze jeszcze ktos znajdzie u siebie kwalek kacika. Nie moge pogodzic sie ztym ze mogloby byc inaczej.