Ha ,to Ty nie słyszałeś,ze my ze Szpilką adorujemy przystojniaczka?Cieszy nas ,ze Ty też!Trygo.....też ma mu pomagać szukać domku/ja dostaje plątawicy jak mam to poprawnie napisać lub wypowiedzieć/Dobra,trzymamy sie w czwórke,choć myśle,ze Żaba,też jest nim zauroczony.