Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/444/e74569b393492aa2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/53/b4194e1af504d21fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/53/83909d939200bd5cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/53/37a232891f0299aamed.jpg[/IMG][/URL]
  2. Ufff,dwa dni wolnego,trzy dni na praktyke i koniec.Tzn koniec praktyki,na 3 miechy do szkoly i pozniej na kolejna praktyke.Ciesze sie bardzo,ze zaliczylam i teorie i praktyczny.Bedzie mi ciezko rozstac sie z tymi "miomi" staruszkami,im chyba tez,no ale,coz,tak to juz jest. Dzis kilka zdjatek podlogowo spiacych :razz: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/ed26bf575fe02c66med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/53/55831a1b408220famed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/09d710095a8679afmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/53/de16f908d5678d15med.jpg[/IMG][/URL]
  3. ?????????????????????????????????????????
  4. W naszym domu zawsze byly psy,ale tez zawsze to Tata byl ten najwazniejszy,a tu ... niespodzianka.Hehe,mysle,ze jest troche zazdrosny :diabloti:
  5. A co tu taka cisza zapadla,he??:cool3:
  6. Amyska zadumana... [URL]http://images46.fotosik.pl/43/d6d0eb542915dbd1.jpg[/URL] No i widze,ze lubi sie panienka stroic. Byc kobieta,byc kobieta...:evil_lol:
  7. Czytam i ogladam i juz sama nie wiem,ktore fotki zacytowac.. Tak wiec napisze tylko,ze zycze zdrowka,zdjecia swietne,Bianeczka zauroczona sniegiem,widac,ze lubi to biale paskudztwo.Sliczna z niej panienka :loveu:
  8. Tutaj tez mnie wieki cale nie bylo,i nadrabiania mam,ze hoho!! Sara pies na zajace,hehe dobre!!!:diabloti: Slicznie tu niunia wyszla [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz348.jpg[/URL] Potargane uchiii [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz368.jpg[/URL] Moja ci ona!!! [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz373.jpg[/URL]
  9. Gratulacje z okazji piecsetki!!! No to jak zapowiedzialam,tak robie,ale nie przeczytalam i na czczo nie jestem :razz:,humor mam,tak wiec do dziela! 1. Pogratulowac nieciagnacych suczydelek! 2. Sniegu ubywa,za to domowe fotencje sliczne. Lirutkowe zwisy :loveu: [URL]http://images38.fotosik.pl/51/21bbffd603e6b77c.jpg[/URL] Tajdziorek myjacy Liruta:loveu: [URL]http://images41.fotosik.pl/51/cb4c0c8792ff87d8.jpg[/URL] czarnobiale zblizenia:loveu: [URL]http://images38.fotosik.pl/51/8a77c813039d4566med.jpg[/URL] [URL]http://images27.fotosik.pl/314/5e8eadc1b5caba86med.jpg[/URL] 3. Tajga elektryczka :diabloti: 4. Krajobraz,ktory jest stanem duszy prowadzacej galerie,poruszajacy... [URL]http://images30.fotosik.pl/316/ef1326886c9a7fdc.jpg[/URL] 5. Zdjecia sniegowe:loveu: [URL]http://images25.fotosik.pl/316/28f29a353d049c53med.jpg[/URL] [URL]http://images33.fotosik.pl/448/95bcf367e93f1d37med.jpg[/URL] [URL]http://images34.fotosik.pl/443/9e91e051c5292fa7med.jpg[/URL] [URL]http://images35.fotosik.pl/52/6dfb9400f7ac3eda.jpg[/URL] 6. Tajgulec ryjulec:loveu: [URL]http://images26.fotosik.pl/317/4faea3c7c870ee6emed.jpg[/URL] 7. Lirutek z patyczkiem:loveu: [URL]http://images38.fotosik.pl/52/39afdf82963e06cbmed.jpg[/URL] 8. Odwazny ten Lirut,do taaaakiego balwana podejsc,hoho:loveu: 9. Problem z kotami.No niewesolo to wyglada.Nie umiem nic poradzic,ale kciuki trzymam za poprawienie stosunkow miedzy czarnulkami. 10. [U]Powrot TZ-ta:loveu: [/U] Gdybym chciala zacytowac wszystkie zdjecia,ktore mi sie podobaja,musialabym zacytowac wszystkie po kolei! Ten tydzien jest ostatnim na praktykach,od przyszlego znow szkola,to bede czesciej zagladac.
  10. Skoro taka cisza,to rozumiem,ze nadal bez zmian?
  11. Piekny staruszek potrzebuje tak niewiele.
  12. kurde,no moze ktos slicznota wreszcie wypatrzy,zakocha sie i zabierze do siebie,tak juz na zawsze.
  13. A ja tylko na chwilke,zapowiadam sie z wizyta w galeryjce na poniedzialek,dzis i jutro pracuje,poniedzialek wolny,wiec bede nadrabiac zaleglosci.Mam nadzieje,ze dnia mi wystarczy.Juz mnie nie ma papapa
  14. Ehhh,jakos nie umiem sobie wyobrazic Wikulinki zmolalej...
  15. Zagladalam na watek z nadzieja,ze ... Przepraszam,nie mialam jak pomoc. Rycze.
  16. Pajdusiu,trzymaj sie,ktos musi Cie pokochac i zabrac.
  17. Witaj Piekna!!! No widze,ze jak Cie nie widze a pozniej zobacze,to widze,ze widze piekna,zmyslowa,no jak raz w sam raz kobiete dla mnie! Widze,tez,ze lubimy to samo [URL]http://img73.imageshack.us/img73/4264/f044uv7.jpg[/URL] tylko ja to tak bardziej po kryjomu,nie obnosze sie z tym przy wszystkich jak Ty,no ale coz...,Tobie wszystko mozna wybaczyc!!! A, i widze,ze zeby sobie wstawilas,czy co??Bo pamietam,ze widzialem jakies ubytki troche wczesniej,ale ladnemu we szystkim ladnie,to i Tobie bez roznicy czy z zebami,czy bez. A tutaj [URL]http://img60.imageshack.us/img60/9060/f038ah5.jpg[/URL] to jak malolata wygladasz,ale tez ladnie. no lece juz,bo sie rozpisalem,Twoj Kamel.
  18. Pieknie!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
  19. A te z pierwszej strony nie moga byc? No na bezrybiu i rak ryba... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/19/b1b2e270c3bbf529.jpg[/IMG][/URL] Dziwne to wszystko...
  20. Nooo jakos wybaczymy to opoznienie,ale pod warunkiem,ze bedzie wiecej wiesci i zdjatek slicznej :p
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/50/4543100e9d28f006med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/49/9d8358543a70dd88med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/50/71c07fab667f99f6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/50/acedf055302ec186med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/50/f32a9149a9476519med.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/50/da69642dab6e0066med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/315/627ccb4be82e662dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/50/edd2268b32183cb7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/50/25456355c8624a4bmed.jpg[/IMG][/URL]
  23. Tylko tutaj sol sypia nawet jak nie ma sniegu.Tylko jest zapowiedz temperatury od -1,a tu juz sypia,tak zapobiegawczo,wiec nie ma rady,po soli sie chodzi,jak tylko wyjdzie sie z domu :angryy: Kilka dzisiejszych zdjatek.Oczywiscie spacery sa ze skarpetka :oops: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/50/655ee7cfedf93118med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/50/fb6c7f8ebc10593fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/439/52d4d2787fa3299emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/438/654c80246c31b0d5med.jpg[/IMG][/URL]
  24. Nadrabiam zaleglosci..:mdleje: Piekny snieg macie i tereny spacerkowe super. Dla mnie!!! :evil_lol: [URL]http://images39.fotosik.pl/49/2cfb2e0bc53684d6.jpg[/URL] [URL]http://images36.fotosik.pl/49/839d1cdbae3f5cc2med.jpg[/URL] [URL]http://images24.fotosik.pl/313/a5633cf71c2e211dmed.jpg[/URL] [URL]http://images31.fotosik.pl/436/0c5839c7bad3639fmed.jpg[/URL] Widac,ze patyczek mial powodzenie...:diabloti: [URL]http://images27.fotosik.pl/312/984d68a89784b66amed.jpg[/URL] [URL]http://images31.fotosik.pl/435/8564d896a8b0e633med.jpg[/URL] [URL]http://images32.fotosik.pl/434/e94cb86049f36e7amed.jpg[/URL] Zajac??!! :crazyeye: [URL]http://images36.fotosik.pl/49/2d4da1086c9bfeda.jpg[/URL] Sliczny portrecik [URL]http://images30.fotosik.pl/313/9d04a116c11e3d12.jpg[/URL] Styl zabawy Tajgusi jest taki troche ...hmmm specyficzny,dobrze,ze znalazla rownie zwariowanego towarzysza zabaw. Zdjecia piekne,jak zawsze,tylko tu nie mozna sobie pozwolic na zaleglosci,bo pozniej godzinami sie to nadrabia :p
×
×
  • Create New...