Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Moj Pieknot :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1404094.jpg[/IMG] Dalej spacerek [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/14040914.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/14040917.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/14040918.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1404097.jpg[/IMG]
  2. Odpowiedzi na posty sa na poprzedniej stronie. Dzis bylismy na psim spacerku i sa fotki. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1404092.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1404093.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1404095.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1404096.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1404098.jpg[/IMG]
  3. Trzymamy kciuki i narazie sie z niczego nie cieszymy,czekamy....
  4. [quote name='deer_1987'][URL]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1104093.jpg[/URL] nie strasz go :PP[/quote] Nie strasze go,zyjemy w kraju,gdzie Mala Syrenka to symbol,wiec chcemy sie zasymilowac :diabloti: [quote name='Od-Nowa']Biedny Syrenek boski :diabloti: dostałam pw ze Śnieżką, niestety z tymczasem pomóc nie mam jak.[/quote] Dlaczego biedny ?? :diabloti: No bo ze boski to wiadomo :diabloti: Wiem,ze z tymczasem nie masz jak pomoc,ale porozsylalam gdzie sie dalo,bo moze szwagier kuzynki siostry ciotecznej cioci.....
  5. [quote name='reksio7']Jest jakis bazarek dla Ariela?[/quote] Moj sie juz skonczyl,pieniazki sa juz na Arielka koncie.
  6. No dobra,to teraz wczesniejsze pokolenie :diabloti: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/39403c7a7c1.jpg[/IMG]
  7. porozsylalam linka gdzie moglam. musi sie malej udac.
  8. Eeee,on na wszystkich pieknie wyglada,a ja jaka skromna jestem .. :diabloti: [SIZE=3][COLOR=red]CIOTKI POMOCY!!!![/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-sniezka-ma-3-m-ce-chora-skora-brak-szansy-czy-przezyje-135518/#post12126765[/URL]
  9. Nie moge dac DT :shake: Nic nie moge :shake: Boziu,kiedy to sie skonczy !!!??? Wkleje chociaz link do mojej galeryjki... [SIZE=3][COLOR=royalblue][B]PROSIMY O POMOC DLA TEGO DZIECKA[/B][/COLOR][/SIZE]
  10. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1104096.jpg[/IMG] I juz wracamy. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1104092.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1104094.jpg[/IMG] Koniec.
  11. Eeee,a chcial sie tak schowac :cool1: Nic mu nie zrobilam (chyba :razz: ) , on tak z wlasnej woli biega... :evil_lol: Dziekujemy za zyczonka :loveu: No i czas na zdjatka. Idziemy na spacer [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1104095.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1104097.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/110409.jpg[/IMG] Maly Syrenek :diabloti: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1104093.jpg[/IMG]
  12. Brawo Lilu!!! Oj bedzie Pixel tesknil biedak :-(
  13. Mowisz i masz ;)
  14. Wpadlismy z zyczeniemi. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]WESOLYCH SWIAT ![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#9acd32][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://xteam7.files.wordpress.com/2008/03/wielkanoc2.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://xteam7.files.wordpress.com/2008/03/wielkanoc2.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]WESOLYCH SWIAT ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]WESOLYCH SWIAT ![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#9acd32][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://xteam7.files.wordpress.com/2008/03/wielkanoc2.jpg[/IMG]
  17. I kolejne swieta nadeszly :razz: [IMG]http://xteam7.files.wordpress.com/2008/03/wielkanoc2.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=green] WESOLYCH SWIAT!!![/COLOR][/SIZE]
  18. [IMG]http://xteam7.files.wordpress.com/2008/03/wielkanoc2.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]WESOLYCH SWIAT KOCHANI ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [URL]http://images38.fotosik.pl/97/d413297f708947b8.jpg[/URL] ALE ZAWADIACKA MINKA!!! :evil_lol: SLICZNA JEST!! Wszystkiego dobrego na Swieta! [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/kartka_631.jpg[/IMG]
  20. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=orange]WESOLYCH SWIAT !!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ffa500][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/wielkanoc0091.jpg[/IMG]
  21. No nie wiem,czy mala zadowolona z tych przebieranek... :eviltong: Wesolych Swiat Wam Wszyskim [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/wielkanoc0091.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/kartka_631.jpg[/IMG] Ho Ho Ho !!!! A,to nie te Swieta :diabloti: Wesolych Wielkanocnych Kochani!!!!!!!!
  23. Jak to malo psom do szczescia potrzeba!! Male bajorko i hulaj dusza! Swietna relacja!! A jak juz tu jestem,to skladam zyczenia Wesolych Swiat [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/kartka_631.jpg[/IMG]
  24. Wszystkiego najlepszego na te Swieta dla cale Waszej Rodzinki [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/kartka_631.jpg[/IMG]
  25. *zaba*

    Metamorfozy

    [quote name='basia&safi'][b][i]ten film powinni puszczac zamast reklam !!!!!!!!!!!!!!! [/i][/b][/quote] zgadzam sie w 100%
×
×
  • Create New...