Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. :razz: :razz: :razz: ????
  2. halo!!!! :razz:
  3. [quote name='*zaba*']Cos nowego moze u Amiczka?[/quote] sie powtorze...
  4. A ja juz bym chciala zobaczyc mniej smutne oczka Patusi...
  5. I nadal cisza? Nadal nikt nie chce dziewczynki Wikulinki ?? :-(
  6. .... jakos nie umiem zapomniec ..... :-(
  7. [quote name='*zaba*']BAZAREK NA SLICZNA [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/20-zegarkow-w-jednym-na-pati-umeczona-z-odcietym-uchem-do-12-05-09-a-137139/#post12246344[/URL] [/quote] Bazarek niestety stoi :-( Podrzuccie go ciotki czasami :oops: [quote name='*zaba*']Dorothy :loveu: :loveu:[/quote]
  8. [quote name='clo']zaba piekny ten twoj kamel naprawde az pozazdroscic takiego cuda![/quote] Najpierw bylam zla,ze jakis palant wyrzucil takiego psa,ale pozniej stwierdzilam,ze dobrze sie stalo,bo mozemy go miec!!! :loveu: :loveu: A oto NASZ Kamczyslaw [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/4052009.jpg[/IMG] I golabek :p,tak sobie chodzil za oknem... [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60004.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60005.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/STA60002.jpg[/IMG]
  9. poprosze o nr konta :p
  10. Jesuuu,jaki on piekny!!!! :loveu: Oby szybko znalazl sie ktos,kto go pokocha i da dom tak na zawsze juz!!!!
  11. Bidulek kochany,tak przykro,ze jest sam ... :-(
  12. BAZAREK NA SLICZNA [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/20-zegarkow-w-jednym-na-pati-umeczona-z-odcietym-uchem-do-12-05-09-a-137139/#post12246344[/URL] Czy ona ma w schronisku dobre warunki??? Boze jakie niszczescie :-(
  13. [quote name='Erazm']Tez lubie dzialac w kupie;)[/quote] :diabloti: w kupie razniej :diabloti:
  14. Przepraszam,ze zasmiecam watek Bidulki. Jak skonczyl sie bazarek napisalam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/11950754-post44.html[/URL] Nastepny moj post: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12055051-post57.html[/URL] I od tego czasu czesto zadawalam pytania czy pieniadze doszly zarowno na watku bazarkowym,jak i tutaj. Bazarek skonczyl sie 7 marca i cisza z odpowiedzia. 23 kwietnia Saint napisal: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12184407-post64.html[/URL] Po czym podyskutowalismy sobie troche milo i mniej milo... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12184407-post64.html[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12184407-post64.html[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12188435-post67.html[/URL] I post,w ktorym Saint okazal sie czlowiekiem z klasa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12188673-post68.html[/URL] Tylko ja naprawde robilam nie pierwszy bazarek i nigdy wczesniej nie mialam problemow z rozliczeniami,moze dlatego tak mnie to denerwuje ... A Bidulce kochanej zycze zdrowka i odpowiedzialnego domku.
  15. Koffam te Pania!!! :oops: I Hebanka tysz :diabloti:
  16. To w takim razie prosze mi lopatologicznie wytlumaczyc,jak mozna dowod przelewu wstawic na bazarek.Mieszkam w Danii, rzeczy byly u moich Rodzicow w Polsce i tez na ich konto wplynela kasa.Po odliczeniu kosztow wysylki kwote wylicytowana przelali na wskazane konto.Tato robil to przez komputer.Nie jest juz pierwszej mlodosci i niestety nie wszystko potrafi.Ja zreszta tez nie mam pojecia jak to zrobic.Bo swistek z poczty mozna zeskanowac i wstawic i juz po problemie,ale jak z kompa??:razz: Zawsze po zakonczeniu bazarku prosilam o potwierdzenie wplaty,dostawalam i bylo ok. Przewaznie na pierwszych stronach watkow jest rozliczenie kto i ile wplacil.I to mi sie wydaje jest fajna sprawa. Skoro tu sa takie problemy to moze ja musze wstawic dowod przelewu,tylko jak ?? :razz: :oops: :oops: 30.03.09 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12055051-post57.html[/URL]
  17. Nie wiem jak to wyglada u psow,ja mialam takie zapalenie cholernie bolace!!!! Mialam przebijana blone bebenkowa (tez bolacy zabieg) i wlozony saczek.
  18. to nie wlaz na dogo tylko do ksiazek. Sio!!! :diabloti: Kciuki trzymamy :p
  19. W takim razie trzymamy kciuki za Pani cierpliwosc!!! No i za tego lobuza,zeby sie jak najszybciej uspokoil. A czy Pani bedzie chciala sie zalogowac moze na Dogo?
×
×
  • Create New...