-
Posts
4008 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *zaba*
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
*zaba* replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje, ze juz wszystko jest ok... [url=http://www.youtube.com/watch?v=vaFUK4lEp44]YouTube - Nela z Orzechowcow[/url] Szkoda, ze zabrali Nelusi przyjaciolke. Znow stracila kogos bliskiego... :-( -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
*zaba* replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
jest blad w mailu na koncu, wiec jutro musze robic od nowa :wallbash: Cisze sie, ze sie podoba. :p -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
*zaba* replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No i doopa! Rabnelam sie na samym koncu z adredem mailowym :angryy: Jutro bede robic od nowa, wiec jesli jakies zastrzezenia, spostrzezenia czy podpowiedzi, to bardzo prosze. -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
*zaba* replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
:oops: [url=http://www.youtube.com/watch?v=4ZF10K-cLAQ]YouTube - Nela[/url] -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
*zaba* replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']zaraz ci powysyłam.....[/QUOTE] nic nie doszlo :-( -
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No dobra, nic nie mowie, o nic nie pytam. -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]postaram się jutro zadzwonić do Halinki[/FONT][/QUOTE] Udalo sie?
-
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No i co?? Halo!!!!! -
Zdrowka Wam dziewczyny zycze!! No niech juz sobie precz ida te chorobska :mad:
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
*zaba* replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
mam zdjecia od halci, a ma ktos zdjecia takiej bardziej smutnej Neli? :oops: -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
*zaba* replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Mysle, ze mozemy sobie darowac te drastyczne,co za duzo to ... Historia Neli jest juz wystarczajaco smutna. To tylko moja zdanie, jesli myslicie inaczej, ok, dostosuje sie. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
*zaba* replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dzieki, fajnie, ze sie cos ruszylo, moze im sie uda... -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
*zaba* replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Czy moglabym prosic o zdjecia Neli na maila? Dogo chodzi mi jakby zaraz mialo pasc, wiec przebrniecie przez te ponad 2tys postow zajmie mi wiecznosc :placz: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
*zaba* replied to leni356's topic in Już w nowym domu
A psy, ktore maja dom, a sa przeznaczone do uspienia tez mozna podciagnac pod te w potrzebie?? :razz: Z zaprzyjaznionej galerii: http://www.dogomania.pl/forum/13421770-post25622.html -
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Poproszę tę dziewczynkę do Jabłonny w najbliższym czasie. Musimy ją bliżej poznać, bo nic z tego nie będzie. Co Wy na to? I gdzie jest Filip, w kontekście opakowań szklanych bezzwrotnych?![/QUOTE] ?????????? -
Sochaczew- Pajda, niezwykły składaniec z charakterem
*zaba* replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Przypominamy Pajdusia!!! -
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
*zaba* replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
Dajcie jakis znak zycia :razz: -
:loveu::loveu::loveu: [URL]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/024.jpg[/URL] O matko, jaki wyplosz.. [URL]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/suczka0040ea-1.jpg[/URL]
-
Gratuluje tak udanego bazarku!!! Jestes usprawiedliwina z braku nowych fotek tutaj, cierpliwie poczekamy.
-
Tez mysle, ze to sie wchlonie. Suczka, ktora kiedys mialam tez miala takiego guzka i to nawet dluuugi czas, i jakos tak nagle stwierdzilismy, ze go nie ma... Bedzie dobrze, zobaczysz!
-
Sliczna Sarcia!!! Nie marudz, ze zdjecia cos nie tego, bo fajne sa! Sarunia ma taka mine, jakby wciaz byla czyms zdziwiona ;)
-
SIADA PAN BÓG WIECZOREM Siada Pan Bóg wieczorem przy kominku, zmęczony W wysiedzianym fotelu, wreszcie w starych kapciach Wzdycha ciężko i smutno, potrząsając głową Ciężko być Panem Bogiem w takich trudnych czasach Panie...z pyskiem na Bożej nodze mruczy Boży Pies Ten Azor, ten z wioski pod lasem, ma za krótki łańcuch Widzę, że jesteś zmęczony, ale wiesz, jak to jest... I, Panie Boże, ta Bella, co oszczeniła się w lesie Umarła wczoraj. Z głodu. Anioł duszę już niesie. Ale wzięliśmy mamę, a dzieci zostały same... I w lesie psa ktoś przywiązał, bo miał już jego dość Daj żeby jeszcze dzisiaj szedł lasem inny ktoś Pomyśl o psach, które tęsknią, i wszystkich tych, co są głodne I o tych, które są bite, i wielu tych, co samotne I przejechanych na drogach – żeby trafiły do Boga... Panie...jesteś zmęczony, ale wiesz, jak to jest One mnie proszą o ciebie, mruczy do Boga pies - dobrze już, dobrze, piesku, zrobimy wszystko w lot - z boku, na cichych łapach, skrada się Boży Kot... Barbara Borzymowska