wczoraj nagle odeszla moja wirtualna przyjaciolka Ela, Dziunia. Taka pustka nagle...
Kasiu, jesli Ja spotkasz przylul, to bardzo ciepla i wrazliwa osoba.
Pisala piekne wiersze, jeden specjalnie dla dla Jagodki, coreczki Magyi.
Ja chcialabym oficjalnie przeprosic za opoznienia w wysylkach. Nie mieszkam w Polsce, jestem uzalezniona od pomocy Rodzinki. No i wlasnie teraz moj Brat jest w Niemczech, wroci dopiero w niedziele, tak wiec wysylki beda robione w przyszlym tygodniu. Raz jeszcze przepraszam i prosze o wyrozumialosc.
Lorcia na tych ostatnich zdjeciach gorzej wyglada, tak jakos starutko... :(
Np. tutaj:
[URL]http://img231.imageshack.us/img231/2793/dsc03659o.jpg[/URL]
Czy ona napewno nie ma problemow z oczkami??
Witajcie, zyjemy, ale ostatnio sporadycznie jestem na dogo. Jak juz wroce obiecuje odwiedzic zaprzyjaznione galerie i wstawic tu zdjatka. Na razie pozrawiam cieolutko i dziekuje za pamiec :loveu:
tak jakos zaczelam po raz kolejny ogladac galeryjke od poczatku. i w zwiazku z tym ,ze nie ma fot nowych, przypomne nieco ;) starsza
[URL]http://img128.imageshack.us/img128/8357/bianca092wj2.jpg[/URL]
Filutkowi robi sie cos na dziaslach, dostal antybiotyk, Rodzice maja isc ponownie, ale czekaja na swoja wetke, bo ten facet jakis taki ...
Zdjatka z niedzieli
Filek zaprasza do zabawy ;)
[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/041510143201-Kopia.jpg[/IMG]
No i co? Nikt sie nie chce ze mna bawic?
[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/041510143218.jpg[/IMG]
No i z Pancia
[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/041510143728-Kopia.jpg[/IMG]
Dla wszystkich, ktorzy dzia zgineli. Pomijajac zamilowania polityczne, to byli ludzie. Rodzice, dzieci....
[IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/f424c626239250ba8e20162b8a28d6c2_de.jpg[/IMG]