Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Lorci dobrego domu, niestety. :placz:
  2. Wrocilam wlasnie z pracy i juz zabieram sie za ogladanie fotek, a z tego co widze, bedzie co ogladac
  3. Jajka wesolego i kurczaczka piskliwego i wszystkiego najlepszego :)
  4. Biednas Ty Szelmino oj biedna ... A my zyczymy Wesolych Swiat i czekamy na Wasz powrot.
  5. Swiat zdrowych, wesolych zyczymy. Dajcie znac, ze u Was wszystko ok.
  6. Smieszna ta ostatnia fotka hehe A o pozostalych pisac nie bede bom ponownie zazdrosna Wesolych Swiat !
  7. Monitor poplulam [URL]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/Obraz004.jpg[/URL] No to zyczymy szczescia na tej prawie nowej drodze zycia ;) I na Swieta oczywiscie tez. I gratulacje dla Ariuchny, brawo!
  8. Slonka na Swieta i duzo radosci.
  9. [quote name='betel']Smacznego jajka, wesołego baranka,forsiastego kurczaka czyli ogólnie zdrowych i wesołych Świąt[/QUOTE] O to to. sie podpisuje :)
  10. Swiateczne foteczki ???
  11. Ciekawe na jak dlugo ten ban... no i co z tego, ze zyczenia powstawiala w zaprzyjaznione galerie. Ciekawe kto podkablowal. Czytalam na innym watku, zeby zglaszac i ktos nadgorliwy...ehhh Czekamy na odbanowanie i nowe zdjatka Dindulca.
  12. Dziekujemy i rowniez zyczymy wesolosci :) Zdjatka sliczniutkie :loveu:
  13. Wszystkiego dobrego na Swieta zyczy Filus z Rodzinka ;) [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/koszyczek31.jpg[/IMG]
  14. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/35523-Kamel-rudzielec-ktA-ry-staA-siAE-DuA-czykiem-i-jego-wspaniaA-a-rodzinka?p=14420575&viewfull=1#post14420575[/URL]
  15. Wesołego zająca, co śmieje się bez końca. Szczerbatego barana, co beczy od rana. Radości bez liku, pisanek w koszyku. I wielkiego lania w Dniu Mokrego Ubrania. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/koszyczek31.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://th.interia.pl/40,b9535eae81353828/Witajcie.jpg[/IMG] Witamy slicznie starych i nowych gosci. Moze jutro Rodzice przesla zdjatka Filutka, to zaraz tu wkleje.
  17. Ta ostatnia najlepsza!
  18. To zmien snieg na zielona trawke i juz hihi. A Dindus w kazdych okolicznosciach przyrody wyglada slicznie.
  19. ........................ [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/290320104.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/290320102.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/2903201012.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/290320103.jpg[/IMG] Kamczyslaw po powrocie [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/2903201020.jpg[/IMG] A tu takie tam [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/2903201010.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/2903201011.jpg[/IMG]
  21. .............................. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/2903201016.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/290320106.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/2903201018.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/290320107.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/290320108.jpg[/IMG]
  22. A my dzis wybralismy sie nad morze. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/2903201017.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/2903201015.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/2903201014.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/29032010.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/290320105.jpg[/IMG]
  23. Filus ma zapalenie dziasel. Dostal zastrzyk i teraz ma tabletki-antybiotyk do jedzenia. Znow trzeba bedzie mu zdjac kamien z zabkow, ale to narkoza, a on serduszko ma raczej takie sobie. Rodzice beda pytac o wziewna, ale to dopiero jak zje te tabletki.
×
×
  • Create New...