Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Poprosze o nr konta. No niestety straszny niewypal z tym bazarkiem :oops:, a ten nastepny jeszcze gorszy :shake:.
  2. Na aparatach fotograficznych sie nie znam, za to psit sliczny, i te jego uchiii :loveu: Chyba dlugo nie bedzie na domek czekal, powodzenia zycze!
  3. [URL]http://i46.tinypic.com/2w3yr2x.jpg[/URL] :evil_lol: Ale ta Twoja brzozka juz ladna!
  4. Weszlam tu, zeby milo zaczac dzien, a przeczytalam o tej psiuni...:shake: Mam nadzieje, ze dorwa wlasciciela psa.:angryy:
  5. [quote name='modliszka84']przyszłam zaprotestować - widziałam na NK zdjęcia Kamela przy budzie !:smhair2: :evil_lol:[/QUOTE] Tutaj tez sa, ciut wczesniej. No niestety, takie psie zycie... Pies jest od tego zeby w budzie siedzial. Zastanawiam sie jeszcze nad lancuchem, tylko do czego go przyczepic??:razz: :diabloti:
  6. I portreciki dwa :loveu: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/0303201017.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/0303201016.jpg[/IMG]
  7. ............. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/030320106.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/030320107.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/030320108.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/030320109.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/0303201010.jpg[/IMG]
  8. [I]No one som takie tego, no te zdjencia:oops: , ale jak myslem o Tobie to tak siem jakos blogo rozleniwiam.:oops:[/I] [I]Cieszem siem, ze siem stesknilas, to bedeiesz czesciej mnie odwiedzac.:multi:[/I] [I]Kamel.[/I] A tu djatka z dzisiaj. Wczoraj byla wiosna, ale pozniej zaczelo sypac na nowo i znow jest bialo.:angryy: Z Fifi, zebraki dwa :razz: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/030320104.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/030320105.jpg[/IMG] I Kamczyslaw solo Tam Fifi zostala.. [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/0303201011.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/0303201013.jpg[/IMG]
  9. Pozdrawiamy rowniez :) Robilam dzis porzadki w komputerze i co znalazlam? Dwa Filusiowe zdjatka z lata.:loveu: Oto one: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1234567883.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1234567881.jpg[/IMG] A teraz prosze sie zachwycac. :diabloti:
  10. Pozdrawiamy rowniez :) Robilam dzis porzadki w komputerze i co znalazlam? Dwa Filusiowe zdjatka z lata.:loveu: Oto one: [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1234567883.jpg[/IMG] [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1234567881.jpg[/IMG] A teraz prosze sie zachwycac. :diabloti:
  11. ja kiedys odebralam przesylke w rozsypce, mimo, ze rzecz byla zapakowana w folie babelkowa. Poczta Polska naprawde potrafi dzialac cuda...:angryy:
  12. Toz to diabel wcielony!! A kysz, a kysz!! :diabloti:
  13. Ja kcem juz wiosne!! Drzewko podlane :)
  14. A co tu taka cisza zapadla?
  15. Ale piekne zdjecia!!! Oj oj, ale on ma diabelka w oczach!
  16. Bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180979-Zegarek-na-Pabianice-do-8-marca-godz-22-00[/URL]
  17. Wszystkiego najlePSIEjszego Dindusiu!! [IMG]http://slodkazmora.blox.pl/resource/sto_lat.jpg[/IMG]
  18. Kamel jest ze schroniska w Pabianicach, tam psow przybywa w zastraszajacym tempie. Zrobilam mini bazarek, ale jakos usycha, moze podniesiecie od czasu do czasu?? Plizzz [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180775-AnioA-ek-na-kuli-i-kosmetyczka-na-Pabianice-do-4-03-godz-22-00[/URL]
  19. ten link nie dziala, pisalam w u Was czy tak zrobiliscie. Jutro popstrykam kilka zdjatek Kamelowi :)
  20. No to kciuki za zdrowko trzymamy i cisge zazdroscimy zapachu szczeniaczka. A nie daloby sie go jakos przeslac, tego zapachu rzecz jasna?:razz::razz::evil_lol:
  21. cos nie tak z tym linkiem do drzewka.Nie kopiuj adresu z paska u gory, tylko po prawej stronie tak jakos po srodku jest adres, musisz kliknac na napis nad adresem i wtedy skopiowac. Musi byc Twoj nick, a w tym adresie teraz nie ma. A Dindusiowi jutro zloze zyczenia,hehe. Slicznie dziekuje, ze zagladasz do Filusia. Jak byl do adopcji, to tyle ciotek mial, pozniej sie okazalo, ze wiele faktow mija sie z prawda, ciotki milkly ale Filek i tak zostal u Rodzicow, mimo duzych rozbieznosci. W papierach, ktore doslano po jakims czasie, bylo nawet, ze to suka... No ale coz, takie zycie.
  22. Zdjatka fajniate!! Ze tez jej sie podoba po takich sniegach lazic... Sto lat dla slicznotki!!!!!!:loveu::multi::loveu::multi:
×
×
  • Create New...