Moj Kamelek moze az tak duzej metamorfozy nie przeszedl,ale naprawde jest teraz calkiem innym psiakiem.
Tu Kamel w schronie
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/36/c8ca37126cfb7af6.jpg[/IMG][/URL]
A tu juz u nas
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/88/cc5db70294d4903f.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/30/16b466781594eee3.jpg[/IMG][/URL]
Musialam sie pochwalic :)
Zapraszamy Cioteczki na nasz watek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35523[/URL]
[quote name='mrowa23']a nie lepiej mu zlamac i postawic jak peryskop?no nie wiem nie wiem.... :diabloti: :diabloti: :diabloti: [/quote]
Tylko po co mu peryskop z tylu:crazyeye: hahaahh.A kiedy beda fotencje maluszkow??
[quote name='iwop']iza Jurus miał wypadek 8 miesięcy temu - po wyleczeniu został zaadoptowany przez ta rodzine. Jest tam od 3 miesięcy. dlaczego ich denerwuje? Bez powodu. Najgorsze jest to, ze on się bardzo przywiązał do tego właściciela i chodzi podobno za nim noga w nogę:shake:[/quote]
Nie bardzo rozumiem,jak pies moze denerwowac bez powodu??
Jurus jest jeszcze mlodym psiakiem,musi mu sie udac!!!!MUSI!!!!
Pozyczylam sobie Jurusiowy banerek,moze na innych watkach ktos go wypatrzy.Niestety tylko tak moge pomoc :(
[quote name='modliszka84']poniewaz teraz nasze pieski będą miały nagrywane krótkie ok 1 minutowe filmiki, to jutro prawdopodobnie CZarus zagra w swoim życiowym filmie, który mam nadzieje przyniesie mu domek...
moze ktos wreszcie zobaczy jaki on fajny...:roll:[/quote]
O kurcze,jak fajnie!! Gdzie bedzie mozna zobaczyc taki filmik?? To szansa dla Czarka (i nie tylko),moze wreszcie ktos sie w nim zkocha.
Przepraszam Tomo,nie doczytalam.Jeszcze raz bardzo,bardzo dziekuje.Pamietaj,ze tam gdzies daleko jest *zaba*,ktora nie ma mozliwosci zapalic swiatelka u Eli,wiec jak bedziesz zapalal od siebie,to powiedz Eluni,ze ja tez o Niej mysle.Dziekuje.