[quote name='modliszka84']Czaruś to grzeczny, towarzyski piesek. Czemu nikt go nie chce?[/quote]
Aga,a ci ludzie,ktorzy mysleli o Maciupinku nie chcieliby Czarusia?Bo tam byly dwa domki chetne... chyba.
O matko!! Zeby tylko nie zapeszyc!! Malenstwo nie bedzie juz wtulal sie w kraty,tylko do dludzi :)
Strasznie sie bede cieszyc ( bo dopiero jak bedzie na miejscu)
Pabianice tak blisko Lodzi,tez bym sie nieproszona wepchnela z moim schroniskowym Kamelkiem, ale...wywialo mnie az za morze i tylko moge sobie poczytac jak Wy macie fajnie :( :(
Kto te piekne Swieta spedzi przytulajac Czarusia?Jesli stawiamy talerz dla wedrowca,to moze mozna tez pelna miske dla Czarka?On odda cale swoje psie serce.Prosimy,Domku znajdz sie ..