Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Hebanek sie przypomina!
  2. Jakies wiesci o pieknocie??
  3. A mnie caly czas smutno,ze nie moge wziac Hectorka do siebie,wiem,ze bedzie mial dobry domek,ale...
  4. Iwonko, wiem, ze jesli ta chwila nadejdzie, dasz rade! Nie pozwolisz zeby Dianka cierpiala i bedziesz z nia do konca. Bedziesz ja glaskac i mowic, jak ja kochasz i zapewnisz, ze tam bedzie juz tylko dobrze. Bedziesz z Dianka, az serduszko przestanie bic. Pamietam, jak wrzeszczalam na weta (bylo mi obojetne,ze w poczekalni sa ludzie), bo kazal mi wyjsc jak usypialam mojego kotka. Wykrzyczalam mu, ze ja nie chcialabym byc sama w takiej chwili i nie pozwole, zeby moj przyjacielbyl sam. Bylam z nim do konca, choc myslalam, ze serce mi peknie. I wiesz co, nie plakalam przy nim, nie chcialam, zeby czul... Zryczalam sie dopiero jak odszedl. Zobaczysz, tez dasz rade. Trzymam kciuki za sile, dla Was obu.
  5. Eeee no,ludzie,no co wy???
  6. Pieseczka Bajeczka wieczorkiem sie przypomina.
  7. Walcz kochany,walcz! Tyle ciotek trzyma kciuki. Musi sie udac,musi!
  8. Cyganku,powiedz cioteczkom,zeby zagladaly na bazarek i kupily bluzeczki. A ty domku,nie czekaj dluzej...
  9. Nie moge zrozumiec,ze nie mozna zgrac transportu.I nie chodzi mi tutaj o Was dziewczyny,bo wiem,ze stajecie na glowie. Ja w ciagu 2 tyg zorganizowalam wyjazd po psa,pobyt tygodniowy w Polsce i powrot do Danii. Poprostu zalezalo mi na jak najszybszym zabraniu psa ze schronu.
  10. Super!! No i zycie takie jak byc powinno :)
  11. Sliczna suczynka,slodka psinka o domek prosi.
  12. Popatrz w te oczy , ten pies juz dosyc wycierpial,teraz potrzebuje domku.Pomoz! [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:window.close()"][IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/picture.php?img=YWRvcHR1al9wc2EvNjA2LzYwNl8zLmpwZw==&show=full[/IMG][/URL]
  13. Bazarek na Cyganka i Arktika,zapraszam!!!!!! Link w podpisie. Cyganek na gore,hop!
  14. Podgladalam Mala z ukrycia i trzymalam kciuki, a teraz: Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia,dla obu stron.
  15. Taka mondralinska jest ta moja pancia,zdjencia mi robi podczas wasznych rzyciowych czynnoscow,a ja slyszalem,ze dostala jakis list.Zafsze to siem cieszyla s listow,a s tego nie,chociasz tam bylo jej zdjencie.Niech se zobaczy jak to jest jak robia zdjencia kiedy nie tszeba.Cos muwila,sze zjecie czarnobiale,ale drogie.Ja to chociasz mam kororowe.Hehe
  16. Mazaczku olej te koty!!!
  17. Mowia,ze rude to wredne.Ludzie nie bojcie sie to nie jest prawda!! Pokochajcie Helgunie,odda Wam cale swoje psie serduszko.
  18. Bazarek na Arktika i Cyganka,link w podpisie,zaprzszam.
×
×
  • Create New...